
HNL · Chorvatsko
Istra 1961: forma a statistiky
Forma PVPVR
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | V NK Lokomotiva Zagreb | 2:0 | P |
| 10.10 | V NK Osijek | 1:3 | V |
| 09.19 | D HNK Gorica | 0:1 | P |
| 09.13 | D Rudes | 3:2 | V |
| 09.04 | V NK Varazdin | 0:0 | R |
| 08.29 | D Dinamo Zagreb | 2:2 | R |
| 08.23 | V HNK Rijeka | 3:2 | P |
| 08.15 | D NK Slaven Belupo | 3:0 | V |
| 08.09 | V HNK Hajduk Split | 2:2 | R |
| 08.01 | D NK Lokomotiva Zagreb | 2:3 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 3 | 3 | 4 | 17:16 |
| Doma | 5 | 2 | 1 | 2 | 10:8 |
| Venku | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 gólu | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 3,5 gólu | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Oba týmy skórují | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Čisté konto | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Nedal gól | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Výhry | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Remízy | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Gól v 1. poločase | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Gól ve 2. poločase | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 80% (8/10) | 100% (5/5) | 60% (3/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 80% (8/10) | 100% (5/5) | 60% (3/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 50% (5/10) | 20% (1/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 50% (5/10) | 20% (1/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 6,5 rohu | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Over 7,5 rohu | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Over 8,5 rohu | 70% (7/10) | 40% (2/5) | 100% (5/5) |
| Over 9,5 rohu | 70% (7/10) | 40% (2/5) | 100% (5/5) |
| Over 10,5 rohu | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Over 11,5 rohu | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Over 12,5 rohu | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |