PropsyTypera
Chorvatsko

HNL: Fauly týmu Over 10,5

Tipy dne →

Fauly týmu Over 10,5: týmy v soutěži HNL

Z je počet odehraných zápasů. Tabulky jsou seřazeny podle podílu zápasů, ve kterých se statistika vyskytla.

Celkem

TýmZO10.5%U10.5%
Dinamo Zagreb99100%00%
NK Lokomotiva Zagreb10990%110%
NK Osijek10990%110%
NK Varazdin10990%110%
Rudes10880%220%
HNK Hajduk Split10770%330%
HNK Rijeka9667%333%
NK Slaven Belupo10660%440%
Istra 196110550%550%
HNK Gorica10220%880%