PropsyTypera
Segunda División · Španělsko

Sabadell: forma a statistiky

Forma PVRRV

Aktuální série

0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.18V Burgos1:0P
10.10V AD Ceuta FC1:2V
10.04D FC Andorra0:0R
09.26V Celta de Vigo II1:1R
09.20D Oviedo3:1V
09.13V Mallorca2:0P
09.07D Cordoba3:2V
08.29D Almeria1:0V
08.23V Castellón0:0R
08.17V Sporting Gijon0:0R

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem1044210:8
Doma43107:3
Venku61323:5

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu50% (5/10)50% (2/4)50% (3/6)
Over 2,5 gólu30% (3/10)50% (2/4)17% (1/6)
Over 3,5 gólu20% (2/10)50% (2/4)0% (0/6)
Oba týmy skórují40% (4/10)50% (2/4)33% (2/6)
Čisté konto40% (4/10)50% (2/4)33% (2/6)
Nedal gól50% (5/10)25% (1/4)67% (4/6)
Výhry40% (4/10)75% (3/4)17% (1/6)
Remízy40% (4/10)25% (1/4)50% (3/6)
Gól v 1. poločase50% (5/10)50% (2/4)50% (3/6)
Over 1,5 v 1. poločase50% (5/10)50% (2/4)50% (3/6)
Gól ve 2. poločase50% (5/10)75% (3/4)33% (2/6)
Over 1,5 ve 2. poločase20% (2/10)50% (2/4)0% (0/6)
Over 1,5 žluté karty100% (10/10)100% (4/4)100% (6/6)
Over 2,5 žluté karty100% (10/10)100% (4/4)100% (6/6)
Over 3,5 žluté karty80% (8/10)100% (4/4)67% (4/6)
Over 4,5 žluté karty60% (6/10)75% (3/4)50% (3/6)
Over 5,5 žluté karty40% (4/10)50% (2/4)33% (2/6)
Over 6,5 žluté karty30% (3/10)50% (2/4)17% (1/6)
Over 7,5 žluté karty0% (0/10)0% (0/4)0% (0/6)
Fauly týmu Over 8,5100% (10/10)100% (4/4)100% (6/6)
Fauly týmu Over 9,5100% (10/10)100% (4/4)100% (6/6)
Fauly týmu Over 10,5100% (10/10)100% (4/4)100% (6/6)
Fauly týmu Over 11,5100% (10/10)100% (4/4)100% (6/6)
Fauly týmu Over 12,5100% (10/10)100% (4/4)100% (6/6)
Fauly týmu Over 13,580% (8/10)75% (3/4)83% (5/6)
Fauly v zápase Over 20,5100% (10/10)100% (4/4)100% (6/6)
Fauly v zápase Over 22,590% (9/10)100% (4/4)83% (5/6)
Fauly v zápase Over 24,580% (8/10)75% (3/4)83% (5/6)
Fauly v zápase Over 26,550% (5/10)25% (1/4)67% (4/6)
Over 6,5 rohu80% (8/10)75% (3/4)83% (5/6)
Over 7,5 rohu60% (6/10)25% (1/4)83% (5/6)
Over 8,5 rohu50% (5/10)25% (1/4)67% (4/6)
Over 9,5 rohu40% (4/10)25% (1/4)50% (3/6)
Over 10,5 rohu20% (2/10)25% (1/4)17% (1/6)
Over 11,5 rohu10% (1/10)0% (0/4)17% (1/6)
Over 12,5 rohu10% (1/10)0% (0/4)17% (1/6)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Diego Fuoli Bra109000000100
Albert Orriols Zál1090011522530
Óscar Sanz Obr10843101132140
Quadri Liameed Zál1083303631220
Joel Priego Úto10804011441020
Ton Ripoll Zál1075803731220
Edgar González Obr868310611261
Pere Pons Zál1065001411110
Miki Codina Obr96240052810
Ángel Baena Zál744230105900
Jose Luis Catala Obr104290021610
Arthur Bonaldo Obr43160010610
Nicholas Gioacchini Úto5309301161120
Eneko Aguilar Zál102610030510
Gaston Valles Úto52031032610
Pipa Obr51810000300
Nikolay Obolskiy Úto71810062920
Yanis Rahmani Úto71690041400
Javi López-Pinto Zál41310061000
Alain Ribeiro Zál41160030300
Xavi Moreno Zál2490010000
Kaiser Obr1100000000