
Super League · Švýcarsko
FC St. Gallen: forma a statistiky
Forma VVPPV
Aktuální série
2
bez porážky
2
výher v řadě
0
proher v řadě
3
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | D Lausanne | 1:0 | V |
| 09.20 | V FC Basel 1893 | 1:3 | V |
| 09.16 | V FC Lugano | 4:1 | P |
| 09.12 | D FC Sion | 0:3 | P |
| 09.06 | V Servette FC | 0:2 | V |
| 09.02 | V Grasshoppers | 2:0 | P |
| 08.30 | D FC Thun | 3:4 | P |
| 08.09 | D FC Luzern | 2:2 | R |
| 08.02 | V FC Vaduz | 2:3 | V |
| 07.26 | D FC Zurich | 2:1 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 5 | 1 | 4 | 17:19 |
| Doma | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 |
| Venku | 5 | 3 | 0 | 2 | 9:9 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 gólu | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 3,5 gólu | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Oba týmy skórují | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Čisté konto | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Nedal gól | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Výhry | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Remízy | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Gól v 1. poločase | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Gól ve 2. poločase | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Over 6,5 rohu | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 7,5 rohu | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 8,5 rohu | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 9,5 rohu | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 10,5 rohu | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 11,5 rohu | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 12,5 rohu | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |