
Super League · Švýcarsko
BSC Young Boys: forma a statistiky
Forma VVRRV
Aktuální série
10
bez porážky
2
výher v řadě
0
proher v řadě
10
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | V Grasshoppers | 0:2 | V |
| 09.19 | D Servette FC | 3:2 | V |
| 09.12 | V FC Lugano | 2:2 | R |
| 09.05 | D FC Luzern | 3:3 | R |
| 09.01 | V FC Zurich | 2:4 | V |
| 08.29 | D FC Basel 1893 | 3:3 | R |
| 08.23 | D FC Vaduz | 4:2 | V |
| 08.08 | V Lausanne | 2:2 | R |
| 08.01 | V FC Thun | 0:6 | V |
| 07.26 | D FC Sion | 4:2 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 6 | 4 | 0 | 33:18 |
| Doma | 5 | 3 | 2 | 0 | 17:12 |
| Venku | 5 | 3 | 2 | 0 | 16:6 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 gólu | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 gólu | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Oba týmy skórují | 80% (8/10) | 100% (5/5) | 60% (3/5) |
| Čisté konto | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Nedal gól | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Výhry | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Remízy | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Gól v 1. poločase | 80% (8/10) | 100% (5/5) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Gól ve 2. poločase | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 6,5 rohu | 80% (8/10) | 100% (5/5) | 60% (3/5) |
| Over 7,5 rohu | 80% (8/10) | 100% (5/5) | 60% (3/5) |
| Over 8,5 rohu | 60% (6/10) | 100% (5/5) | 20% (1/5) |
| Over 9,5 rohu | 50% (5/10) | 100% (5/5) | 0% (0/5) |
| Over 10,5 rohu | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |
| Over 11,5 rohu | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |
| Over 12,5 rohu | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Samuel Essende Úto | 10 | 877 | 11 | 3 | 43 | 23 | 22 | 2 | 0 |
| Alvyn Sanches Zál | 10 | 855 | 3 | 4 | 20 | 10 | 13 | 1 | 0 |
| Marvin Keller Bra | 9 | 813 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Armin Gigović Zál | 10 | 760 | 1 | 0 | 9 | 4 | 11 | 3 | 0 |
| Edimilson Fernandes Zál | 9 | 724 | 1 | 2 | 4 | 2 | 8 | 2 | 1 |
| Lewin Blum Obr | 10 | 686 | 2 | 3 | 8 | 3 | 12 | 4 | 0 |
| Sandro Lauper Obr | 10 | 680 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| Loris Benito Obr | 9 | 582 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Christian Fassnacht Zál | 8 | 538 | 5 | 1 | 11 | 7 | 2 | 1 | 0 |
| Stefan Bukinac Obr | 9 | 502 | 0 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 0 |
| Isaac Schmidt Obr | 9 | 419 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Joël Monteiro Zál | 5 | 383 | 3 | 1 | 12 | 10 | 7 | 1 | 0 |
| Cedric Zesiger Obr | 4 | 346 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| Dominik Pech Zál | 9 | 303 | 1 | 1 | 4 | 3 | 6 | 2 | 0 |
| Alan Virginius Zál | 7 | 289 | 2 | 0 | 5 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| Gregory Wüthrich Obr | 4 | 253 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Mamadou Kaly Sene Úto | 7 | 206 | 2 | 2 | 6 | 4 | 8 | 0 | 0 |
| Kastriot Imeri Zál | 3 | 195 | 1 | 2 | 3 | 2 | 4 | 1 | 0 |
| Jaouen Hadjam Obr | 3 | 189 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Bahereba Guirassy Úto | 4 | 123 | 0 | 1 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Joel Mall Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edin Etoski Zál | 6 | 76 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Moritz Jenz Obr | 2 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saidy Janko Obr | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Noe Tschanz Zál | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |