
Super League · Švýcarsko
FC Lugano: forma a statistiky
Forma VVVRV
Aktuální série
10
bez porážky
3
výher v řadě
0
proher v řadě
10
zápasů se vstřeleným gólem
2
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | D FC Luzern | 4:0 | V |
| 09.20 | V Lausanne | 0:4 | V |
| 09.16 | D FC St. Gallen | 4:1 | V |
| 09.12 | D BSC Young Boys | 2:2 | R |
| 09.06 | V FC Basel 1893 | 1:3 | V |
| 09.03 | D Servette FC | 1:0 | V |
| 08.30 | V FC Sion | 1:2 | V |
| 08.09 | D FC Zurich | 5:0 | V |
| 08.02 | V Grasshoppers | 1:4 | V |
| 07.26 | D FC Vaduz | 2:1 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 9 | 1 | 0 | 31:7 |
| Doma | 6 | 5 | 1 | 0 | 18:4 |
| Venku | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 gólu | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Over 3,5 gólu | 70% (7/10) | 67% (4/6) | 75% (3/4) |
| Oba týmy skórují | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Čisté konto | 40% (4/10) | 50% (3/6) | 25% (1/4) |
| Nedal gól | 0% (0/10) | 0% (0/6) | 0% (0/4) |
| Výhry | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Remízy | 10% (1/10) | 17% (1/6) | 0% (0/4) |
| Gól v 1. poločase | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 40% (4/10) | 67% (4/6) | 0% (0/4) |
| Gól ve 2. poločase | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 60% (6/10) | 33% (2/6) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 60% (6/10) | 67% (4/6) | 50% (2/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 30% (3/10) | 17% (1/6) | 50% (2/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/10) | 0% (0/6) | 0% (0/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/10) | 0% (0/6) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 70% (7/10) | 83% (5/6) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 40% (4/10) | 33% (2/6) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 30% (3/10) | 17% (1/6) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 40% (4/10) | 33% (2/6) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 20% (2/10) | 0% (0/6) | 50% (2/4) |
| Over 6,5 rohu | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Over 7,5 rohu | 70% (7/10) | 83% (5/6) | 50% (2/4) |
| Over 8,5 rohu | 50% (5/10) | 67% (4/6) | 25% (1/4) |
| Over 9,5 rohu | 50% (5/10) | 67% (4/6) | 25% (1/4) |
| Over 10,5 rohu | 40% (4/10) | 50% (3/6) | 25% (1/4) |
| Over 11,5 rohu | 40% (4/10) | 50% (3/6) | 25% (1/4) |
| Over 12,5 rohu | 20% (2/10) | 33% (2/6) | 0% (0/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Antonios Papadopoulos Obr | 10 | 904 | 1 | 3 | 14 | 4 | 14 | 2 | 0 |
| Anto Grgić Zál | 10 | 841 | 0 | 4 | 10 | 4 | 11 | 1 | 0 |
| Yanis Cimignani Zál | 10 | 773 | 3 | 0 | 9 | 4 | 4 | 2 | 0 |
| David von Ballmoos Bra | 9 | 769 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lars Lukas Mai Obr | 9 | 734 | 1 | 3 | 1 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| Uran Bislimi Zál | 9 | 718 | 1 | 0 | 8 | 1 | 8 | 4 | 0 |
| Daniel Dos Santos Zál | 10 | 672 | 4 | 0 | 14 | 8 | 5 | 2 | 0 |
| Hannes Delcroix Obr | 8 | 547 | 3 | 1 | 6 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| Dereck Moncada Úto | 9 | 509 | 4 | 1 | 14 | 5 | 10 | 2 | 0 |
| Renato Steffen Úto | 8 | 476 | 1 | 2 | 8 | 2 | 9 | 1 | 0 |
| Mattia Zanotti Obr | 8 | 471 | 0 | 1 | 8 | 6 | 7 | 1 | 0 |
| Bekhruz Karimov Zál | 7 | 453 | 1 | 1 | 8 | 2 | 9 | 3 | 0 |
| Elias Pihlström Úto | 8 | 373 | 3 | 1 | 12 | 6 | 6 | 1 | 1 |
| Joel Bichsel Obr | 4 | 315 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Ahmed Kendouci Zál | 9 | 286 | 1 | 2 | 2 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Ezgjan Alioski Obr | 3 | 201 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Albian Ajeti Úto | 6 | 198 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 |
| Beckham Castro Úto | 6 | 162 | 2 | 3 | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 |
| Damian Kelvin Obr | 5 | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Kevin Behrens Úto | 3 | 135 | 2 | 1 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Felix Gebhardt Bra | 2 | 135 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Martim Marques Obr | 3 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Gjan Ajdin Zál | 2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carbone Obr | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |