PropsyTypera
Super League · Švýcarsko

FC Zurich: forma a statistiky

Forma VRVRP

Aktuální série

4
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
7
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.10D FC Thun4:2V
09.19V FC Sion1:1R
09.13D FC Vaduz2:1V
09.05V Grasshoppers2:2R
09.01D BSC Young Boys2:4P
08.29V Lausanne2:3V
08.22D FC Basel 18931:2P
08.09V FC Lugano5:0P
08.01D Servette FC2:1V
07.26V FC St. Gallen2:1P

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem1042418:22
Doma530211:10
Venku51227:12

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu100% (10/10)100% (5/5)100% (5/5)
Over 2,5 gólu90% (9/10)100% (5/5)80% (4/5)
Over 3,5 gólu50% (5/10)40% (2/5)60% (3/5)
Oba týmy skórují90% (9/10)100% (5/5)80% (4/5)
Čisté konto0% (0/10)0% (0/5)0% (0/5)
Nedal gól10% (1/10)0% (0/5)20% (1/5)
Výhry40% (4/10)60% (3/5)20% (1/5)
Remízy20% (2/10)0% (0/5)40% (2/5)
Gól v 1. poločase80% (8/10)100% (5/5)60% (3/5)
Over 1,5 v 1. poločase40% (4/10)40% (2/5)40% (2/5)
Gól ve 2. poločase90% (9/10)100% (5/5)80% (4/5)
Over 1,5 ve 2. poločase90% (9/10)100% (5/5)80% (4/5)
Over 1,5 žluté karty90% (9/10)100% (5/5)80% (4/5)
Over 2,5 žluté karty70% (7/10)60% (3/5)80% (4/5)
Over 3,5 žluté karty60% (6/10)60% (3/5)60% (3/5)
Over 4,5 žluté karty50% (5/10)60% (3/5)40% (2/5)
Over 5,5 žluté karty20% (2/10)20% (1/5)20% (1/5)
Over 6,5 žluté karty20% (2/10)20% (1/5)20% (1/5)
Over 7,5 žluté karty20% (2/10)20% (1/5)20% (1/5)
Fauly týmu Over 8,570% (7/10)40% (2/5)100% (5/5)
Fauly týmu Over 9,570% (7/10)40% (2/5)100% (5/5)
Fauly týmu Over 10,570% (7/10)40% (2/5)100% (5/5)
Fauly týmu Over 11,570% (7/10)40% (2/5)100% (5/5)
Fauly týmu Over 12,560% (6/10)40% (2/5)80% (4/5)
Fauly týmu Over 13,560% (6/10)40% (2/5)80% (4/5)
Fauly v zápase Over 20,590% (9/10)80% (4/5)100% (5/5)
Fauly v zápase Over 22,580% (8/10)60% (3/5)100% (5/5)
Fauly v zápase Over 24,580% (8/10)60% (3/5)100% (5/5)
Fauly v zápase Over 26,530% (3/10)0% (0/5)60% (3/5)
Over 6,5 rohu90% (9/10)80% (4/5)100% (5/5)
Over 7,5 rohu80% (8/10)80% (4/5)80% (4/5)
Over 8,5 rohu70% (7/10)80% (4/5)60% (3/5)
Over 9,5 rohu60% (6/10)60% (3/5)60% (3/5)
Over 10,5 rohu40% (4/10)40% (2/5)40% (2/5)
Over 11,5 rohu20% (2/10)0% (0/5)40% (2/5)
Over 12,5 rohu0% (0/10)0% (0/5)0% (0/5)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Lindrit Kamberi Obr1090920115610
Leandro Schödler Zál1083501202520
Umeh Emmanuel Zál10828431241310
Philippe Keny Úto108084120111210
Bledian Krasniqi Zál107612175100
Miguel Reichmuth Zál96481194920
Kevin Spadanuda Zál1053621631130
Neil Volken Obr65160010510
Silas Huber Bra54500000000
Selmin Hodza Obr54440110820
Valon Berisha Zál64411151920
Livano Comenencia Zál64380141820
Sebastian Walker Obr53720030810
Heinz Lindner Bra43690000000
Doron Lichtenstein Obr43310010210
Alexander Hack Obr63120020530
Ilan Sauter Obr42930010200
Damienus Reverson Úto41420142200
Mohamed Bangoura Zál81171021300
Nevio Di Giusto Zál41100011110
Juan José Perea Úto2710010210
Din Ramic Úto5620022400
Chris Kablan Obr2440000110
J. Stiel Zál150000000
J. Segura Obr130000000