
Super League · Švýcarsko
FC Thun: forma a statistiky
Forma PVPPP
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
3
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | V FC Zurich | 4:2 | P |
| 09.20 | V FC Vaduz | 1:2 | V |
| 09.16 | D Servette FC | 2:4 | P |
| 09.12 | D Grasshoppers | 0:1 | P |
| 09.06 | V FC Sion | 3:2 | P |
| 09.02 | D Lausanne | 0:0 | R |
| 08.30 | V FC St. Gallen | 3:4 | V |
| 08.09 | V FC Basel 1893 | 4:2 | P |
| 08.01 | D BSC Young Boys | 0:6 | P |
| 07.25 | V FC Luzern | 1:3 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 3 | 1 | 6 | 17:27 |
| Doma | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 |
| Venku | 6 | 3 | 0 | 3 | 15:16 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Over 2,5 gólu | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Over 3,5 gólu | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Oba týmy skórují | 70% (7/10) | 25% (1/4) | 100% (6/6) |
| Čisté konto | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Nedal gól | 30% (3/10) | 75% (3/4) | 0% (0/6) |
| Výhry | 30% (3/10) | 0% (0/4) | 50% (3/6) |
| Remízy | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Gól v 1. poločase | 90% (9/10) | 75% (3/4) | 100% (6/6) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Gól ve 2. poločase | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Over 2,5 žluté karty | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Over 3,5 žluté karty | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Over 4,5 žluté karty | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
| Over 5,5 žluté karty | 20% (2/10) | 50% (2/4) | 0% (0/6) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/10) | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/10) | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 60% (6/10) | 100% (4/4) | 33% (2/6) |
| Over 6,5 rohu | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Over 7,5 rohu | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Over 8,5 rohu | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Over 9,5 rohu | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Over 10,5 rohu | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Over 11,5 rohu | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
| Over 12,5 rohu | 30% (3/10) | 25% (1/4) | 33% (2/6) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Niklas Steffen Bra | 10 | 915 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Jan Bamert Obr | 10 | 892 | 1 | 0 | 5 | 1 | 17 | 2 | 1 |
| Justin Roth Zál | 10 | 725 | 0 | 0 | 4 | 0 | 16 | 2 | 0 |
| Fabio Saiz Zál | 9 | 683 | 2 | 1 | 7 | 2 | 12 | 1 | 0 |
| Nils Reichmuth Zál | 10 | 641 | 2 | 1 | 18 | 6 | 21 | 1 | 0 |
| Nicolas Bürgy Obr | 7 | 632 | 1 | 1 | 6 | 3 | 9 | 2 | 0 |
| Brighton Labeau Úto | 9 | 615 | 3 | 0 | 9 | 6 | 15 | 0 | 0 |
| Nassim Zoukit Zál | 9 | 548 | 0 | 0 | 5 | 1 | 11 | 3 | 0 |
| Fabio Fehr Obr | 8 | 538 | 1 | 2 | 10 | 3 | 5 | 2 | 0 |
| Lucien Dähler Obr | 6 | 484 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Tom Strannegård Obr | 7 | 473 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Nico Maier Zál | 10 | 426 | 1 | 0 | 7 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| Furkan Dursun Úto | 7 | 388 | 2 | 4 | 9 | 3 | 9 | 1 | 0 |
| Dorian Derbaci Zál | 5 | 277 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Layton Stewart Úto | 3 | 247 | 1 | 0 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Marco Bürki Obr | 3 | 207 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 1 |
| Mattias Käit Zál | 6 | 196 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Simon Lengen Úto | 4 | 193 | 1 | 0 | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 |
| Marc Gutbub Úto | 3 | 177 | 1 | 2 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Noah Christoffersson Úto | 6 | 175 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Olivier Mambwa Obr | 4 | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Ashvin Balaruban Obr | 2 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Michael Heule Obr | 3 | 104 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Valmir Matoshi Zál | 2 | 83 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adam Ilic Zál | 1 | 57 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Riccardo Braschi Úto | 2 | 35 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Louis Passavant Obr | 3 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patrik Kristal Zál | 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |