
Super League · Švýcarsko
FC Basel 1893: forma a statistiky
Forma PPVPP
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
2
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | V FC Vaduz | 3:0 | P |
| 09.20 | D FC St. Gallen | 1:3 | P |
| 09.13 | V FC Luzern | 2:4 | V |
| 09.06 | D FC Lugano | 1:3 | P |
| 09.03 | D FC Sion | 1:2 | P |
| 08.29 | V BSC Young Boys | 3:3 | R |
| 08.22 | V FC Zurich | 1:2 | V |
| 08.09 | D FC Thun | 4:2 | V |
| 08.01 | D Lausanne | 0:1 | P |
| 07.25 | V Servette FC | 0:1 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 4 | 1 | 5 | 17:20 |
| Doma | 5 | 1 | 0 | 4 | 7:11 |
| Venku | 5 | 3 | 1 | 1 | 10:9 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 gólu | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 gólu | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Oba týmy skórují | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Čisté konto | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Nedal gól | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Výhry | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Remízy | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Gól v 1. poločase | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Gól ve 2. poločase | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 80% (8/10) | 100% (5/5) | 60% (3/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 80% (8/10) | 100% (5/5) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 6,5 rohu | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 7,5 rohu | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 8,5 rohu | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 9,5 rohu | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 10,5 rohu | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Over 11,5 rohu | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 12,5 rohu | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |