PropsyTypera
Eliteserien · Norwegia

Fredrikstad: forma i statystyki

Forma PRRRP

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
9
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.17N Viking3:2P
10.11U Tromso1:1R
09.20N Valerenga1:1R
09.13U Sarpsborg 08 FF1:1R
09.04U Bodo/Glimt1:2P
08.30N Lillestrom1:4Z
08.16U Kristiansund BK1:0Z
08.08N Start0:1Z
08.01U Sandefjord1:0Z
07.27N Rosenborg4:0P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem23851028:36
U siebie1153314:12
Na wyjeździe1232714:24

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola83% (19/23)82% (9/11)83% (10/12)
Over 2.5 gola52% (12/23)45% (5/11)58% (7/12)
Over 3.5 gola30% (7/23)9% (1/11)50% (6/12)
Obie drużyny strzelą65% (15/23)73% (8/11)58% (7/12)
Czyste konto13% (3/23)18% (2/11)8% (1/12)
Nie strzelił gola22% (5/23)9% (1/11)33% (4/12)
Zwycięstwa35% (8/23)45% (5/11)25% (3/12)
Remisy22% (5/23)27% (3/11)17% (2/12)
Gol w 1. połowie83% (19/23)91% (10/11)75% (9/12)
Over 1.5 w 1. połowie35% (8/23)27% (3/11)42% (5/12)
Gol w 2. połowie74% (17/23)64% (7/11)83% (10/12)
Over 1.5 w 2. połowie57% (13/23)36% (4/11)75% (9/12)
Over 1.5 żółtej kartki78% (18/23)91% (10/11)67% (8/12)
Over 2.5 żółtej kartki61% (14/23)64% (7/11)58% (7/12)
Over 3.5 żółtej kartki48% (11/23)55% (6/11)42% (5/12)
Over 4.5 żółtej kartki30% (7/23)18% (2/11)42% (5/12)
Over 5.5 żółtej kartki9% (2/23)0% (0/11)17% (2/12)
Over 6.5 żółtej kartki4% (1/23)0% (0/11)8% (1/12)
Over 7.5 żółtej kartki4% (1/23)0% (0/11)8% (1/12)
Faule drużyny Over 8.570% (16/23)64% (7/11)75% (9/12)
Faule drużyny Over 9.561% (14/23)55% (6/11)67% (8/12)
Faule drużyny Over 10.552% (12/23)36% (4/11)67% (8/12)
Faule drużyny Over 11.543% (10/23)36% (4/11)50% (6/12)
Faule drużyny Over 12.530% (7/23)27% (3/11)33% (4/12)
Faule drużyny Over 13.522% (5/23)18% (2/11)25% (3/12)
Faule w meczu Over 20.565% (15/23)55% (6/11)75% (9/12)
Faule w meczu Over 22.548% (11/23)36% (4/11)58% (7/12)
Faule w meczu Over 24.517% (4/23)9% (1/11)25% (3/12)
Faule w meczu Over 26.59% (2/23)0% (0/11)17% (2/12)
Over 6.5 rzutu rożnego87% (20/23)91% (10/11)83% (10/12)
Over 7.5 rzutu rożnego87% (20/23)91% (10/11)83% (10/12)
Over 8.5 rzutu rożnego74% (17/23)82% (9/11)67% (8/12)
Over 9.5 rzutu rożnego61% (14/23)55% (6/11)67% (8/12)
Over 10.5 rzutu rożnego48% (11/23)36% (4/11)58% (7/12)
Over 11.5 rzutu rożnego35% (8/23)18% (2/11)50% (6/12)
Over 12.5 rzutu rożnego17% (4/23)0% (0/11)33% (4/12)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
M. Børsheim Bra2320700000030
Daniel Eid Pom221956231281940
F. Holmé Obr211796311561730
H. Skogvold Nap2316970230121300
U. Fredriksen Obr20159110116810
S. Sørløkk Pom171340011751310
O. Øhlenschlæger Pom161297311592220
S. Leach Holm Pom191258131251410
M. Nilsson Pom16105521721740
R. Shein Pom1196621942110
Simen Rafn Obr1692211521030
S. Laghzaoui Pom19896011231200
L. Owusu Pom148410120410
Benjamin Faraas Nap1679730175920
S. Owusu Obr137252052910
Fanuel Ghebreyohannes Yrga-Alem Obr1665400301040
Isak Helstad Amundsen Obr86270120501
Jonathan Norbye Obr948900201410
J. Hummelvoll-Nuñez Nap1038811105210
Bryan Fiabema Nap53712092610
Gabriel Wesseh Pom934822106300
Liam West Nap52380052200
Jakub Jezierski Pom61690021400
F. Ghebreyohannes 21140000200
Eirik Granaas Pom81041011730
Joachim Nysveen Obr3430010200
Sigurd Kvile Obr2370000010
A. Andresen Obr3360010000
Oscar Skari Hansen Pom1320000000
Kennedy Okpaleke Obr220000000