
Eliteserien · Norwegia
Lillestrom: forma i statystyki
Forma ZRPZZ
Dziś o 17:00: Sandefjord vs Lillestrom
Aktualne serie
2
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | N Sandefjord | 0:2 | Z |
| 10.11 | U Molde | 2:2 | R |
| 09.20 | N Viking | 3:0 | P |
| 09.12 | U Valerenga | 2:0 | Z |
| 09.05 | N Brann | 1:2 | Z |
| 08.30 | U Fredrikstad | 1:4 | P |
| 08.15 | N KFUM Oslo | 1:1 | R |
| 08.09 | U Rosenborg | 0:2 | P |
| 07.31 | N Bodo/Glimt | 4:0 | P |
| 07.22 | U Viking | 1:2 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 23 | 11 | 3 | 9 | 32:31 |
| U siebie | 11 | 5 | 1 | 5 | 19:17 |
| Na wyjeździe | 12 | 6 | 2 | 4 | 13:14 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 91% (21/23) | 100% (11/11) | 83% (10/12) |
| Over 2.5 gola | 52% (12/23) | 73% (8/11) | 33% (4/12) |
| Over 3.5 gola | 30% (7/23) | 45% (5/11) | 17% (2/12) |
| Obie drużyny strzelą | 43% (10/23) | 64% (7/11) | 25% (3/12) |
| Czyste konto | 30% (7/23) | 18% (2/11) | 42% (5/12) |
| Nie strzelił gola | 30% (7/23) | 18% (2/11) | 42% (5/12) |
| Zwycięstwa | 48% (11/23) | 45% (5/11) | 50% (6/12) |
| Remisy | 13% (3/23) | 9% (1/11) | 17% (2/12) |
| Gol w 1. połowie | 78% (18/23) | 100% (11/11) | 58% (7/12) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 48% (11/23) | 45% (5/11) | 50% (6/12) |
| Gol w 2. połowie | 87% (20/23) | 100% (11/11) | 75% (9/12) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 48% (11/23) | 55% (6/11) | 42% (5/12) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 96% (22/23) | 91% (10/11) | 100% (12/12) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 70% (16/23) | 91% (10/11) | 50% (6/12) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 52% (12/23) | 73% (8/11) | 33% (4/12) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 30% (7/23) | 55% (6/11) | 8% (1/12) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 26% (6/23) | 45% (5/11) | 8% (1/12) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 13% (3/23) | 18% (2/11) | 8% (1/12) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 9% (2/23) | 9% (1/11) | 8% (1/12) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 74% (17/23) | 73% (8/11) | 75% (9/12) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 57% (13/23) | 55% (6/11) | 58% (7/12) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 43% (10/23) | 45% (5/11) | 42% (5/12) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 39% (9/23) | 45% (5/11) | 33% (4/12) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 35% (8/23) | 36% (4/11) | 33% (4/12) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 26% (6/23) | 27% (3/11) | 25% (3/12) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 74% (17/23) | 73% (8/11) | 75% (9/12) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 61% (14/23) | 64% (7/11) | 58% (7/12) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 48% (11/23) | 64% (7/11) | 33% (4/12) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 30% (7/23) | 36% (4/11) | 25% (3/12) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 91% (21/23) | 91% (10/11) | 92% (11/12) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 87% (20/23) | 91% (10/11) | 83% (10/12) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 83% (19/23) | 82% (9/11) | 83% (10/12) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 70% (16/23) | 55% (6/11) | 83% (10/12) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 57% (13/23) | 55% (6/11) | 58% (7/12) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 43% (10/23) | 45% (5/11) | 42% (5/12) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 26% (6/23) | 27% (3/11) | 25% (3/12) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pontus Dahlberg Bra | 23 | 2070 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Felix Vá Pom | 23 | 1900 | 6 | 5 | 24 | 12 | 27 | 3 | 0 |
| Ylldren Ibrahimaj Pom | 22 | 1736 | 0 | 2 | 9 | 1 | 24 | 7 | 0 |
| Lars Ranger Obr | 20 | 1683 | 2 | 1 | 23 | 8 | 22 | 2 | 0 |
| Ruben Gabrielsen Obr | 18 | 1620 | 1 | 0 | 4 | 2 | 8 | 1 | 0 |
| Gustav Kjolstad Nyheim Pom | 22 | 1400 | 4 | 2 | 12 | 8 | 31 | 5 | 0 |
| Markus Karlsbakk Pom | 15 | 1177 | 4 | 0 | 17 | 12 | 11 | 2 | 0 |
| Thomas Lehne Olsen Nap | 17 | 1176 | 6 | 1 | 31 | 15 | 13 | 0 | 0 |
| Frederik Elkær Obr | 15 | 1031 | 0 | 3 | 8 | 2 | 12 | 3 | 0 |
| Sturla Ottesen Obr | 16 | 1025 | 0 | 1 | 10 | 3 | 11 | 0 | 0 |
| Salieu Drammeh Pom | 12 | 983 | 2 | 1 | 17 | 8 | 6 | 0 | 0 |
| Sander Moen Foss Obr | 13 | 959 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 |
| Eric Kitolano Pom | 12 | 878 | 1 | 0 | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Yaw Paintsil Pom | 17 | 842 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Ulrik Jenssen Obr | 10 | 635 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 1 | 0 |
| Stian Kristiansen Obr | 8 | 627 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Fredrik Gulbrandsen Nap | 10 | 393 | 2 | 1 | 9 | 6 | 11 | 2 | 0 |
| Kevin Martin Krygard Pom | 8 | 347 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Daniel Bassi Nap | 6 | 340 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Camil Jebara Nap | 11 | 329 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Karl Linus Alperud Pom | 11 | 317 | 1 | 0 | 6 | 3 | 7 | 0 | 0 |
| Filip Ottosson Pom | 5 | 296 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Espen Bjørnsen Garnås Obr | 7 | 291 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 |
| Kparobo Arierhi Nap | 11 | 256 | 1 | 0 | 9 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Harald Woxen Pom | 11 | 254 | 0 | 0 | 1 | 1 | 14 | 4 | 1 |
| Henrik Melland Pom | 5 | 182 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Gustav Nordh Nap | 5 | 67 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Markus Wähler Nap | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lucas Svenningsen Obr | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |