
Eliteserien · Norsko
Fredrikstad: forma a statistiky
Forma PRRRP
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
9
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | V Viking | 3:2 | P |
| 10.11 | D Tromso | 1:1 | R |
| 09.20 | V Valerenga | 1:1 | R |
| 09.13 | D Sarpsborg 08 FF | 1:1 | R |
| 09.04 | D Bodo/Glimt | 1:2 | P |
| 08.30 | V Lillestrom | 1:4 | V |
| 08.16 | D Kristiansund BK | 1:0 | V |
| 08.08 | V Start | 0:1 | V |
| 08.01 | D Sandefjord | 1:0 | V |
| 07.27 | V Rosenborg | 4:0 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 23 | 8 | 5 | 10 | 28:36 |
| Doma | 11 | 5 | 3 | 3 | 14:12 |
| Venku | 12 | 3 | 2 | 7 | 14:24 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 83% (19/23) | 82% (9/11) | 83% (10/12) |
| Over 2,5 gólu | 52% (12/23) | 45% (5/11) | 58% (7/12) |
| Over 3,5 gólu | 30% (7/23) | 9% (1/11) | 50% (6/12) |
| Oba týmy skórují | 65% (15/23) | 73% (8/11) | 58% (7/12) |
| Čisté konto | 13% (3/23) | 18% (2/11) | 8% (1/12) |
| Nedal gól | 22% (5/23) | 9% (1/11) | 33% (4/12) |
| Výhry | 35% (8/23) | 45% (5/11) | 25% (3/12) |
| Remízy | 22% (5/23) | 27% (3/11) | 17% (2/12) |
| Gól v 1. poločase | 83% (19/23) | 91% (10/11) | 75% (9/12) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 35% (8/23) | 27% (3/11) | 42% (5/12) |
| Gól ve 2. poločase | 74% (17/23) | 64% (7/11) | 83% (10/12) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 57% (13/23) | 36% (4/11) | 75% (9/12) |
| Over 1,5 žluté karty | 78% (18/23) | 91% (10/11) | 67% (8/12) |
| Over 2,5 žluté karty | 61% (14/23) | 64% (7/11) | 58% (7/12) |
| Over 3,5 žluté karty | 48% (11/23) | 55% (6/11) | 42% (5/12) |
| Over 4,5 žluté karty | 30% (7/23) | 18% (2/11) | 42% (5/12) |
| Over 5,5 žluté karty | 9% (2/23) | 0% (0/11) | 17% (2/12) |
| Over 6,5 žluté karty | 4% (1/23) | 0% (0/11) | 8% (1/12) |
| Over 7,5 žluté karty | 4% (1/23) | 0% (0/11) | 8% (1/12) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 70% (16/23) | 64% (7/11) | 75% (9/12) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 61% (14/23) | 55% (6/11) | 67% (8/12) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 52% (12/23) | 36% (4/11) | 67% (8/12) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 43% (10/23) | 36% (4/11) | 50% (6/12) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 30% (7/23) | 27% (3/11) | 33% (4/12) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 22% (5/23) | 18% (2/11) | 25% (3/12) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 65% (15/23) | 55% (6/11) | 75% (9/12) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 48% (11/23) | 36% (4/11) | 58% (7/12) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 17% (4/23) | 9% (1/11) | 25% (3/12) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 9% (2/23) | 0% (0/11) | 17% (2/12) |
| Over 6,5 rohu | 87% (20/23) | 91% (10/11) | 83% (10/12) |
| Over 7,5 rohu | 87% (20/23) | 91% (10/11) | 83% (10/12) |
| Over 8,5 rohu | 74% (17/23) | 82% (9/11) | 67% (8/12) |
| Over 9,5 rohu | 61% (14/23) | 55% (6/11) | 67% (8/12) |
| Over 10,5 rohu | 48% (11/23) | 36% (4/11) | 58% (7/12) |
| Over 11,5 rohu | 35% (8/23) | 18% (2/11) | 50% (6/12) |
| Over 12,5 rohu | 17% (4/23) | 0% (0/11) | 33% (4/12) |