
Eliteserien · Norwegia
Start: forma i statystyki
Forma PPPZP
Dziś o 17:00: Molde vs Start
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
3
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | N Molde | 6:1 | P |
| 10.11 | U Ham-Kam | 2:4 | P |
| 09.20 | N Sandefjord | 3:0 | P |
| 09.13 | U Brann | 2:0 | Z |
| 09.04 | N Aalesund | 2:0 | P |
| 08.30 | U KFUM Oslo | 4:1 | Z |
| 08.08 | U Fredrikstad | 0:1 | P |
| 08.01 | U Viking | 0:3 | P |
| 07.25 | N Kristiansund BK | 1:2 | Z |
| 07.18 | U Rosenborg | 0:3 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 23 | 4 | 4 | 15 | 25:54 |
| U siebie | 11 | 3 | 3 | 5 | 14:19 |
| Na wyjeździe | 12 | 1 | 1 | 10 | 11:35 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 96% (22/23) | 91% (10/11) | 100% (12/12) |
| Over 2.5 gola | 61% (14/23) | 45% (5/11) | 75% (9/12) |
| Over 3.5 gola | 30% (7/23) | 27% (3/11) | 33% (4/12) |
| Obie drużyny strzelą | 61% (14/23) | 55% (6/11) | 67% (8/12) |
| Czyste konto | 9% (2/23) | 18% (2/11) | 0% (0/12) |
| Nie strzelił gola | 30% (7/23) | 27% (3/11) | 33% (4/12) |
| Zwycięstwa | 17% (4/23) | 27% (3/11) | 8% (1/12) |
| Remisy | 17% (4/23) | 27% (3/11) | 8% (1/12) |
| Gol w 1. połowie | 83% (19/23) | 100% (11/11) | 67% (8/12) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 52% (12/23) | 45% (5/11) | 58% (7/12) |
| Gol w 2. połowie | 78% (18/23) | 73% (8/11) | 83% (10/12) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 57% (13/23) | 36% (4/11) | 75% (9/12) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 83% (19/23) | 64% (7/11) | 100% (12/12) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 74% (17/23) | 64% (7/11) | 83% (10/12) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 48% (11/23) | 36% (4/11) | 58% (7/12) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 30% (7/23) | 27% (3/11) | 33% (4/12) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 13% (3/23) | 9% (1/11) | 17% (2/12) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 9% (2/23) | 9% (1/11) | 8% (1/12) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 4% (1/23) | 9% (1/11) | 0% (0/12) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 87% (20/23) | 73% (8/11) | 100% (12/12) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 83% (19/23) | 73% (8/11) | 92% (11/12) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 61% (14/23) | 55% (6/11) | 67% (8/12) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 52% (12/23) | 45% (5/11) | 58% (7/12) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 48% (11/23) | 36% (4/11) | 58% (7/12) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 30% (7/23) | 27% (3/11) | 33% (4/12) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 70% (16/23) | 64% (7/11) | 75% (9/12) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 61% (14/23) | 64% (7/11) | 58% (7/12) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 48% (11/23) | 45% (5/11) | 50% (6/12) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 17% (4/23) | 36% (4/11) | 0% (0/12) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 78% (18/23) | 82% (9/11) | 75% (9/12) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 74% (17/23) | 82% (9/11) | 67% (8/12) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 61% (14/23) | 64% (7/11) | 58% (7/12) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 43% (10/23) | 55% (6/11) | 33% (4/12) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 39% (9/23) | 45% (5/11) | 33% (4/12) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 30% (7/23) | 36% (4/11) | 25% (3/12) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 26% (6/23) | 27% (3/11) | 25% (3/12) |