
Eliteserien · Норвегія
Lillestrom: форма та статистика
Форма ВНПВВ
Поточні серії
2
без поразок
1
перемог поспіль
0
поразок поспіль
2
матчів із забитим голом
1
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | У Sandefjord | 0:2 | В |
| 10.11 | В Molde | 2:2 | Н |
| 09.20 | У Viking | 3:0 | П |
| 09.12 | В Valerenga | 2:0 | В |
| 09.05 | У Brann | 1:2 | В |
| 08.30 | В Fredrikstad | 1:4 | П |
| 08.15 | У KFUM Oslo | 1:1 | Н |
| 08.09 | В Rosenborg | 0:2 | П |
| 07.31 | У Bodo/Glimt | 4:0 | П |
| 07.22 | В Viking | 1:2 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 23 | 11 | 3 | 9 | 32:31 |
| Вдома | 11 | 5 | 1 | 5 | 19:17 |
| У гостях | 12 | 6 | 2 | 4 | 13:14 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 91% (21/23) | 100% (11/11) | 83% (10/12) |
| Тотал більше 2,5 | 52% (12/23) | 73% (8/11) | 33% (4/12) |
| Тотал більше 3,5 | 30% (7/23) | 45% (5/11) | 17% (2/12) |
| Обидві заб’ють | 43% (10/23) | 64% (7/11) | 25% (3/12) |
| Сухий матч (без пропущених) | 30% (7/23) | 18% (2/11) | 42% (5/12) |
| Не забили | 30% (7/23) | 18% (2/11) | 42% (5/12) |
| Перемоги | 48% (11/23) | 45% (5/11) | 50% (6/12) |
| Нічиї | 13% (3/23) | 9% (1/11) | 17% (2/12) |
| Гол у 1-му таймі | 78% (18/23) | 100% (11/11) | 58% (7/12) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 48% (11/23) | 45% (5/11) | 50% (6/12) |
| Гол у 2-му таймі | 87% (20/23) | 100% (11/11) | 75% (9/12) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 48% (11/23) | 55% (6/11) | 42% (5/12) |
| Жовті картки більше 1,5 | 96% (22/23) | 91% (10/11) | 100% (12/12) |
| Жовті картки більше 2,5 | 70% (16/23) | 91% (10/11) | 50% (6/12) |
| Жовті картки більше 3,5 | 52% (12/23) | 73% (8/11) | 33% (4/12) |
| Жовті картки більше 4,5 | 30% (7/23) | 55% (6/11) | 8% (1/12) |
| Жовті картки більше 5,5 | 26% (6/23) | 45% (5/11) | 8% (1/12) |
| Жовті картки більше 6,5 | 13% (3/23) | 18% (2/11) | 8% (1/12) |
| Жовті картки більше 7,5 | 9% (2/23) | 9% (1/11) | 8% (1/12) |
| Фоли команди більше 8,5 | 74% (17/23) | 73% (8/11) | 75% (9/12) |
| Фоли команди більше 9,5 | 57% (13/23) | 55% (6/11) | 58% (7/12) |
| Фоли команди більше 10,5 | 43% (10/23) | 45% (5/11) | 42% (5/12) |
| Фоли команди більше 11,5 | 39% (9/23) | 45% (5/11) | 33% (4/12) |
| Фоли команди більше 12,5 | 35% (8/23) | 36% (4/11) | 33% (4/12) |
| Фоли команди більше 13,5 | 26% (6/23) | 27% (3/11) | 25% (3/12) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 74% (17/23) | 73% (8/11) | 75% (9/12) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 61% (14/23) | 64% (7/11) | 58% (7/12) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 48% (11/23) | 64% (7/11) | 33% (4/12) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 30% (7/23) | 36% (4/11) | 25% (3/12) |
| Кутові більше 6,5 | 91% (21/23) | 91% (10/11) | 92% (11/12) |
| Кутові більше 7,5 | 87% (20/23) | 91% (10/11) | 83% (10/12) |
| Кутові більше 8,5 | 83% (19/23) | 82% (9/11) | 83% (10/12) |
| Кутові більше 9,5 | 70% (16/23) | 55% (6/11) | 83% (10/12) |
| Кутові більше 10,5 | 57% (13/23) | 55% (6/11) | 58% (7/12) |
| Кутові більше 11,5 | 43% (10/23) | 45% (5/11) | 42% (5/12) |
| Кутові більше 12,5 | 26% (6/23) | 27% (3/11) | 25% (3/12) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pontus Dahlberg Вор | 23 | 2070 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Felix Vá Пів | 23 | 1900 | 6 | 5 | 24 | 12 | 27 | 3 | 0 |
| Ylldren Ibrahimaj Пів | 22 | 1736 | 0 | 2 | 9 | 1 | 24 | 7 | 0 |
| Lars Ranger Зах | 20 | 1683 | 2 | 1 | 23 | 8 | 22 | 2 | 0 |
| Ruben Gabrielsen Зах | 18 | 1620 | 1 | 0 | 4 | 2 | 8 | 1 | 0 |
| Gustav Kjolstad Nyheim Пів | 22 | 1400 | 4 | 2 | 12 | 8 | 31 | 5 | 0 |
| Markus Karlsbakk Пів | 15 | 1177 | 4 | 0 | 17 | 12 | 11 | 2 | 0 |
| Thomas Lehne Olsen Нап | 17 | 1176 | 6 | 1 | 31 | 15 | 13 | 0 | 0 |
| Frederik Elkær Зах | 15 | 1031 | 0 | 3 | 8 | 2 | 12 | 3 | 0 |
| Sturla Ottesen Зах | 16 | 1025 | 0 | 1 | 10 | 3 | 11 | 0 | 0 |
| Salieu Drammeh Пів | 12 | 983 | 2 | 1 | 17 | 8 | 6 | 0 | 0 |
| Sander Moen Foss Зах | 13 | 959 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 |
| Eric Kitolano Пів | 12 | 878 | 1 | 0 | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Yaw Paintsil Пів | 17 | 842 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Ulrik Jenssen Зах | 10 | 635 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 1 | 0 |
| Stian Kristiansen Зах | 8 | 627 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Fredrik Gulbrandsen Нап | 10 | 393 | 2 | 1 | 9 | 6 | 11 | 2 | 0 |
| Kevin Martin Krygard Пів | 8 | 347 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Daniel Bassi Нап | 6 | 340 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Camil Jebara Нап | 11 | 329 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Karl Linus Alperud Пів | 11 | 317 | 1 | 0 | 6 | 3 | 7 | 0 | 0 |
| Filip Ottosson Пів | 5 | 296 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Espen Bjørnsen Garnås Зах | 7 | 291 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 |
| Kparobo Arierhi Нап | 11 | 256 | 1 | 0 | 9 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Harald Woxen Пів | 11 | 254 | 0 | 0 | 1 | 1 | 14 | 4 | 1 |
| Henrik Melland Пів | 5 | 182 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Gustav Nordh Нап | 5 | 67 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Markus Wähler Нап | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lucas Svenningsen Зах | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |