
Eliteserien · Norsko
Tromso: forma a statistiky
Forma RVPPR
Dnes v 19:15: Tromso vs KFUM Oslo
Aktuální série
2
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
3
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | V Fredrikstad | 1:1 | R |
| 09.20 | D Ham-Kam | 3:2 | V |
| 09.12 | V Rosenborg | 5:3 | P |
| 09.06 | V Kristiansund BK | 2:0 | P |
| 08.30 | D Sarpsborg 08 FF | 0:0 | R |
| 08.16 | V Molde | 3:2 | P |
| 08.02 | V Aalesund | 2:6 | V |
| 07.18 | V Ham-Kam | 1:4 | V |
| 07.11 | D Valerenga | 4:0 | V |
| 05.29 | V KFUM Oslo | 0:0 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 22 | 11 | 6 | 5 | 41:30 |
| Doma | 11 | 7 | 3 | 1 | 21:9 |
| Venku | 11 | 4 | 3 | 4 | 20:21 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 82% (18/22) | 82% (9/11) | 82% (9/11) |
| Over 2,5 gólu | 50% (11/22) | 45% (5/11) | 55% (6/11) |
| Over 3,5 gólu | 45% (10/22) | 45% (5/11) | 45% (5/11) |
| Oba týmy skórují | 45% (10/22) | 27% (3/11) | 64% (7/11) |
| Čisté konto | 41% (9/22) | 64% (7/11) | 18% (2/11) |
| Nedal gól | 27% (6/22) | 27% (3/11) | 27% (3/11) |
| Výhry | 50% (11/22) | 64% (7/11) | 36% (4/11) |
| Remízy | 27% (6/22) | 27% (3/11) | 27% (3/11) |
| Gól v 1. poločase | 73% (16/22) | 64% (7/11) | 82% (9/11) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 32% (7/22) | 36% (4/11) | 27% (3/11) |
| Gól ve 2. poločase | 86% (19/22) | 82% (9/11) | 91% (10/11) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 50% (11/22) | 55% (6/11) | 45% (5/11) |
| Over 1,5 žluté karty | 68% (15/22) | 73% (8/11) | 64% (7/11) |
| Over 2,5 žluté karty | 55% (12/22) | 55% (6/11) | 55% (6/11) |
| Over 3,5 žluté karty | 36% (8/22) | 18% (2/11) | 55% (6/11) |
| Over 4,5 žluté karty | 18% (4/22) | 0% (0/11) | 36% (4/11) |
| Over 5,5 žluté karty | 0% (0/22) | 0% (0/11) | 0% (0/11) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/22) | 0% (0/11) | 0% (0/11) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/22) | 0% (0/11) | 0% (0/11) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 91% (20/22) | 82% (9/11) | 100% (11/11) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 64% (14/22) | 55% (6/11) | 73% (8/11) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 55% (12/22) | 45% (5/11) | 64% (7/11) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 45% (10/22) | 27% (3/11) | 64% (7/11) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 27% (6/22) | 18% (2/11) | 36% (4/11) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 23% (5/22) | 18% (2/11) | 27% (3/11) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 64% (14/22) | 36% (4/11) | 91% (10/11) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 50% (11/22) | 18% (2/11) | 82% (9/11) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 32% (7/22) | 18% (2/11) | 45% (5/11) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 32% (7/22) | 18% (2/11) | 45% (5/11) |
| Over 6,5 rohu | 82% (18/22) | 100% (11/11) | 64% (7/11) |
| Over 7,5 rohu | 77% (17/22) | 91% (10/11) | 64% (7/11) |
| Over 8,5 rohu | 50% (11/22) | 55% (6/11) | 45% (5/11) |
| Over 9,5 rohu | 41% (9/22) | 36% (4/11) | 45% (5/11) |
| Over 10,5 rohu | 36% (8/22) | 36% (4/11) | 36% (4/11) |
| Over 11,5 rohu | 23% (5/22) | 18% (2/11) | 27% (3/11) |
| Over 12,5 rohu | 23% (5/22) | 18% (2/11) | 27% (3/11) |