
Segunda División · Hiszpania
Eibar: forma i statystyki
Forma RPZZZ
Aktualne serie
1
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
10
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | U Mallorca | 1:1 | R |
| 10.12 | N Oviedo | 3:1 | P |
| 10.03 | N Albacete | 1:3 | Z |
| 09.27 | U Las Palmas | 3:2 | Z |
| 09.19 | N Eldense | 1:2 | Z |
| 09.14 | N Celta de Vigo II | 0:4 | Z |
| 09.06 | U Granada CF | 3:0 | Z |
| 08.30 | N FC Andorra | 0:1 | Z |
| 08.23 | U Valladolid | 1:0 | Z |
| 08.16 | U Tenerife | 1:3 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 7 | 1 | 2 | 20:11 |
| U siebie | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 |
| Na wyjeździe | 5 | 4 | 0 | 1 | 11:5 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 gola | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 gola | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Obie drużyny strzelą | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Czyste konto | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Nie strzelił gola | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Zwycięstwa | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Remisy | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Gol w 1. połowie | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Gol w 2. połowie | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jon Mikel Magunagoitia Bra | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anaitz Arbilla Obr | 10 | 886 | 0 | 0 | 9 | 2 | 6 | 3 | 0 |
| Ander Madariaga Pom | 10 | 837 | 2 | 2 | 6 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| Aleix Garrido Pom | 10 | 806 | 1 | 1 | 4 | 1 | 10 | 0 | 0 |
| Juan Bernat Obr | 9 | 756 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Álvaro Rodríguez Obr | 9 | 693 | 2 | 1 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Unai Elgezabal Obr | 9 | 675 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 3 | 0 |
| Jon Guruzeta Pom | 10 | 632 | 3 | 2 | 12 | 9 | 9 | 3 | 0 |
| Malcom Ares Pom | 9 | 602 | 2 | 3 | 10 | 7 | 13 | 5 | 0 |
| Jon Bautista Nap | 10 | 593 | 1 | 1 | 24 | 8 | 12 | 1 | 0 |
| Jon Magunazelaia Pom | 8 | 532 | 2 | 1 | 4 | 3 | 10 | 0 | 1 |
| Iván Gil Pom | 9 | 477 | 4 | 1 | 10 | 7 | 6 | 0 | 0 |
| Javier Martón Nap | 10 | 334 | 1 | 2 | 10 | 5 | 5 | 1 | 0 |
| Markel Arana Obr | 5 | 251 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Sergio Cubero Obr | 5 | 236 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Pejiño Nap | 7 | 206 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Lucas Núñez Pom | 7 | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Sergio Álvarez Pom | 2 | 106 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Peru Nolaskoain Pom | 2 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Jair Amador Obr | 4 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Eric Pérez Nap | 1 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Elijah Gift Nap | 2 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |