
Super League · Szwajcaria
FC Lugano: forma i statystyki
Forma ZZZRZ
Aktualne serie
10
bez porażki
3
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
10
mecze ze strzelonym golem
2
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | U FC Luzern | 4:0 | Z |
| 09.20 | N Lausanne | 0:4 | Z |
| 09.16 | U FC St. Gallen | 4:1 | Z |
| 09.12 | U BSC Young Boys | 2:2 | R |
| 09.06 | N FC Basel 1893 | 1:3 | Z |
| 09.03 | U Servette FC | 1:0 | Z |
| 08.30 | N FC Sion | 1:2 | Z |
| 08.09 | U FC Zurich | 5:0 | Z |
| 08.02 | N Grasshoppers | 1:4 | Z |
| 07.26 | U FC Vaduz | 2:1 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 9 | 1 | 0 | 31:7 |
| U siebie | 6 | 5 | 1 | 0 | 18:4 |
| Na wyjeździe | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 gola | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Over 3.5 gola | 70% (7/10) | 67% (4/6) | 75% (3/4) |
| Obie drużyny strzelą | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Czyste konto | 40% (4/10) | 50% (3/6) | 25% (1/4) |
| Nie strzelił gola | 0% (0/10) | 0% (0/6) | 0% (0/4) |
| Zwycięstwa | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Remisy | 10% (1/10) | 17% (1/6) | 0% (0/4) |
| Gol w 1. połowie | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 40% (4/10) | 67% (4/6) | 0% (0/4) |
| Gol w 2. połowie | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 60% (6/10) | 33% (2/6) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 60% (6/10) | 67% (4/6) | 50% (2/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 30% (3/10) | 17% (1/6) | 50% (2/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/10) | 0% (0/6) | 0% (0/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/10) | 0% (0/6) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 70% (7/10) | 83% (5/6) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 40% (4/10) | 33% (2/6) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 30% (3/10) | 17% (1/6) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 40% (4/10) | 33% (2/6) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 20% (2/10) | 0% (0/6) | 50% (2/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 83% (5/6) | 50% (2/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 50% (5/10) | 67% (4/6) | 25% (1/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 50% (5/10) | 67% (4/6) | 25% (1/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 40% (4/10) | 50% (3/6) | 25% (1/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 40% (4/10) | 50% (3/6) | 25% (1/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 20% (2/10) | 33% (2/6) | 0% (0/4) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Antonios Papadopoulos Obr | 10 | 904 | 1 | 3 | 14 | 4 | 14 | 2 | 0 |
| Anto Grgić Pom | 10 | 841 | 0 | 4 | 10 | 4 | 11 | 1 | 0 |
| Yanis Cimignani Pom | 10 | 773 | 3 | 0 | 9 | 4 | 4 | 2 | 0 |
| David von Ballmoos Bra | 9 | 769 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lars Lukas Mai Obr | 9 | 734 | 1 | 3 | 1 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| Uran Bislimi Pom | 9 | 718 | 1 | 0 | 8 | 1 | 8 | 4 | 0 |
| Daniel Dos Santos Pom | 10 | 672 | 4 | 0 | 14 | 8 | 5 | 2 | 0 |
| Hannes Delcroix Obr | 8 | 547 | 3 | 1 | 6 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| Dereck Moncada Nap | 9 | 509 | 4 | 1 | 14 | 5 | 10 | 2 | 0 |
| Renato Steffen Nap | 8 | 476 | 1 | 2 | 8 | 2 | 9 | 1 | 0 |
| Mattia Zanotti Obr | 8 | 471 | 0 | 1 | 8 | 6 | 7 | 1 | 0 |
| Bekhruz Karimov Pom | 7 | 453 | 1 | 1 | 8 | 2 | 9 | 3 | 0 |
| Elias Pihlström Nap | 8 | 373 | 3 | 1 | 12 | 6 | 6 | 1 | 1 |
| Joel Bichsel Obr | 4 | 315 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Ahmed Kendouci Pom | 9 | 286 | 1 | 2 | 2 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Ezgjan Alioski Obr | 3 | 201 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Albian Ajeti Nap | 6 | 198 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 |
| Beckham Castro Nap | 6 | 162 | 2 | 3 | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 |
| Damian Kelvin Obr | 5 | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Kevin Behrens Nap | 3 | 135 | 2 | 1 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Felix Gebhardt Bra | 2 | 135 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Martim Marques Obr | 3 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Gjan Ajdin Pom | 2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carbone Obr | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |