
Allsvenskan · Швеція
AIK Stockholm: форма та статистика
Форма НППНП
Поточні серії
1
без поразок
0
перемог поспіль
0
поразок поспіль
5
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | В IFK Goteborg | 2:2 | Н |
| 10.10 | В IF Brommapojkarna | 5:6 | П |
| 09.20 | У Halmstad | 2:1 | П |
| 09.16 | В Mjallby AIF | 1:1 | Н |
| 09.12 | В Vasteras SK FK | 1:4 | П |
| 09.07 | У Malmo FF | 0:0 | Н |
| 08.30 | В Hammarby FF | 3:2 | В |
| 08.16 | У Djurgardens IF | 1:3 | В |
| 08.08 | У Orgryte IS | 3:4 | В |
| 08.02 | В Orgryte IS | 0:3 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 24 | 9 | 7 | 8 | 38:42 |
| Вдома | 12 | 4 | 2 | 6 | 19:27 |
| У гостях | 12 | 5 | 5 | 2 | 19:15 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 83% (20/24) | 83% (10/12) | 83% (10/12) |
| Тотал більше 2,5 | 67% (16/24) | 67% (8/12) | 67% (8/12) |
| Тотал більше 3,5 | 33% (8/24) | 42% (5/12) | 25% (3/12) |
| Обидві заб’ють | 71% (17/24) | 58% (7/12) | 83% (10/12) |
| Сухий матч (без пропущених) | 17% (4/24) | 17% (2/12) | 17% (2/12) |
| Не забили | 21% (5/24) | 25% (3/12) | 17% (2/12) |
| Перемоги | 38% (9/24) | 33% (4/12) | 42% (5/12) |
| Нічиї | 29% (7/24) | 17% (2/12) | 42% (5/12) |
| Гол у 1-му таймі | 67% (16/24) | 83% (10/12) | 50% (6/12) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 50% (12/24) | 50% (6/12) | 50% (6/12) |
| Гол у 2-му таймі | 71% (17/24) | 75% (9/12) | 67% (8/12) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 50% (12/24) | 58% (7/12) | 42% (5/12) |
| Жовті картки більше 1,5 | 83% (20/24) | 83% (10/12) | 83% (10/12) |
| Жовті картки більше 2,5 | 71% (17/24) | 75% (9/12) | 67% (8/12) |
| Жовті картки більше 3,5 | 63% (15/24) | 75% (9/12) | 50% (6/12) |
| Жовті картки більше 4,5 | 38% (9/24) | 33% (4/12) | 42% (5/12) |
| Жовті картки більше 5,5 | 17% (4/24) | 8% (1/12) | 25% (3/12) |
| Жовті картки більше 6,5 | 13% (3/24) | 8% (1/12) | 17% (2/12) |
| Жовті картки більше 7,5 | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
| Фоли команди більше 8,5 | 88% (21/24) | 100% (12/12) | 75% (9/12) |
| Фоли команди більше 9,5 | 88% (21/24) | 100% (12/12) | 75% (9/12) |
| Фоли команди більше 10,5 | 63% (15/24) | 58% (7/12) | 67% (8/12) |
| Фоли команди більше 11,5 | 50% (12/24) | 42% (5/12) | 58% (7/12) |
| Фоли команди більше 12,5 | 29% (7/24) | 17% (2/12) | 42% (5/12) |
| Фоли команди більше 13,5 | 21% (5/24) | 17% (2/12) | 25% (3/12) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 88% (21/24) | 92% (11/12) | 83% (10/12) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 58% (14/24) | 67% (8/12) | 50% (6/12) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 54% (13/24) | 58% (7/12) | 50% (6/12) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 38% (9/24) | 25% (3/12) | 50% (6/12) |
| Кутові більше 6,5 | 88% (21/24) | 92% (11/12) | 83% (10/12) |
| Кутові більше 7,5 | 67% (16/24) | 75% (9/12) | 58% (7/12) |
| Кутові більше 8,5 | 58% (14/24) | 58% (7/12) | 58% (7/12) |
| Кутові більше 9,5 | 42% (10/24) | 42% (5/12) | 42% (5/12) |
| Кутові більше 10,5 | 38% (9/24) | 42% (5/12) | 33% (4/12) |
| Кутові більше 11,5 | 29% (7/24) | 33% (4/12) | 25% (3/12) |
| Кутові більше 12,5 | 21% (5/24) | 25% (3/12) | 17% (2/12) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kristoffer Nordfeldt Вор | 22 | 1987 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| Johan Hove Пів | 22 | 1980 | 8 | 3 | 33 | 20 | 21 | 4 | 0 |
| Mads Dohr Thychosen Зах | 16 | 1281 | 0 | 0 | 6 | 0 | 15 | 5 | 0 |
| Abdihakin Ali Пів | 19 | 1227 | 1 | 2 | 16 | 5 | 15 | 3 | 0 |
| Dino Beširović Пів | 14 | 1146 | 1 | 2 | 5 | 3 | 25 | 4 | 0 |
| Axel Kouame Пів | 17 | 1068 | 4 | 1 | 21 | 11 | 15 | 0 | 0 |
| Áron Csongvai Пів | 12 | 1052 | 1 | 1 | 6 | 3 | 7 | 2 | 0 |
| Kevin Filling Нап | 17 | 1026 | 2 | 5 | 13 | 6 | 15 | 2 | 0 |
| Lukas Bergquist Зах | 17 | 949 | 0 | 2 | 1 | 0 | 12 | 2 | 0 |
| Herve Matthys Зах | 12 | 927 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Amel Mujanić Пів | 16 | 878 | 0 | 0 | 13 | 4 | 19 | 4 | 0 |
| Stanley Wilson Зах | 12 | 874 | 0 | 2 | 5 | 1 | 8 | 2 | 0 |
| Yannick Geiger Пів | 14 | 801 | 1 | 0 | 7 | 2 | 10 | 2 | 0 |
| Bersant Celina Пів | 9 | 783 | 2 | 1 | 14 | 10 | 5 | 2 | 0 |
| Linus Carlstrand Нап | 10 | 746 | 5 | 1 | 26 | 14 | 15 | 1 | 0 |
| Sotirios Papagiannopoulos Зах | 11 | 727 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 2 | 0 |
| Taha Ayari Пів | 13 | 718 | 2 | 2 | 10 | 5 | 17 | 2 | 0 |
| Ibrahim Cissé Зах | 8 | 711 | 1 | 0 | 4 | 4 | 8 | 2 | 0 |
| Wilmer Olofsson Зах | 10 | 653 | 0 | 1 | 3 | 0 | 4 | 2 | 0 |
| Zadok Yohanna Нап | 7 | 580 | 2 | 2 | 19 | 5 | 6 | 2 | 0 |
| E. Edh Зах | 8 | 579 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 | 2 | 0 |
| Victor Andersson Пів | 14 | 506 | 2 | 1 | 11 | 6 | 6 | 1 | 0 |
| Lucas Assadi Нап | 6 | 440 | 0 | 1 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| Erik Flataker Нап | 7 | 403 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | 0 | 0 |
| Sixten Gustafsson Нап | 14 | 372 | 4 | 0 | 9 | 6 | 12 | 1 | 0 |
| Charlie Pavey Зах | 5 | 313 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 2 | 0 |
| Kalle Joelsson Вор | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L. Järeteg Пів | 10 | 178 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Sebastian Hausner Зах | 3 | 172 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| F. Nissen Зах | 3 | 154 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Diogo Tomas Зах | 3 | 137 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Adrian Helm Нап | 4 | 135 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Ahmad Faqa Зах | 6 | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Ladji Camara Зах | 1 | 49 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Oskar Pukelis Зах | 2 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Nikolaj Staykov Нап | 2 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |