
Allsvenskan · Швеція
Kalmar FF: форма та статистика
Форма ППППП
Поточні серії
0
без поразок
0
перемог поспіль
5
поразок поспіль
0
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.12 | У Malmo FF | 1:0 | П |
| 09.20 | В BK Hacken | 0:5 | П |
| 09.13 | У IF Elfsborg | 1:0 | П |
| 09.07 | В Djurgardens IF | 0:1 | П |
| 08.29 | У Halmstad | 1:0 | П |
| 08.23 | У Vasteras SK FK | 0:0 | Н |
| 08.16 | В Hammarby FF | 0:4 | П |
| 08.09 | У IFK Goteborg | 3:2 | П |
| 08.01 | У BK Hacken | 1:1 | Н |
| 07.25 | В Mjallby AIF | 2:1 | В |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 23 | 5 | 4 | 14 | 21:37 |
| Вдома | 11 | 5 | 2 | 4 | 14:17 |
| У гостях | 12 | 0 | 2 | 10 | 7:20 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 65% (15/23) | 82% (9/11) | 50% (6/12) |
| Тотал більше 2,5 | 48% (11/23) | 64% (7/11) | 33% (4/12) |
| Тотал більше 3,5 | 26% (6/23) | 27% (3/11) | 25% (3/12) |
| Обидві заб’ють | 39% (9/23) | 45% (5/11) | 33% (4/12) |
| Сухий матч (без пропущених) | 13% (3/23) | 18% (2/11) | 8% (1/12) |
| Не забили | 52% (12/23) | 36% (4/11) | 67% (8/12) |
| Перемоги | 22% (5/23) | 45% (5/11) | 0% (0/12) |
| Нічиї | 17% (4/23) | 18% (2/11) | 17% (2/12) |
| Гол у 1-му таймі | 74% (17/23) | 82% (9/11) | 67% (8/12) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 39% (9/23) | 45% (5/11) | 33% (4/12) |
| Гол у 2-му таймі | 74% (17/23) | 82% (9/11) | 67% (8/12) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 35% (8/23) | 45% (5/11) | 25% (3/12) |
| Жовті картки більше 1,5 | 78% (18/23) | 73% (8/11) | 83% (10/12) |
| Жовті картки більше 2,5 | 74% (17/23) | 73% (8/11) | 75% (9/12) |
| Жовті картки більше 3,5 | 35% (8/23) | 36% (4/11) | 33% (4/12) |
| Жовті картки більше 4,5 | 13% (3/23) | 18% (2/11) | 8% (1/12) |
| Жовті картки більше 5,5 | 4% (1/23) | 9% (1/11) | 0% (0/12) |
| Жовті картки більше 6,5 | 4% (1/23) | 9% (1/11) | 0% (0/12) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/23) | 0% (0/11) | 0% (0/12) |
| Фоли команди більше 8,5 | 83% (19/23) | 73% (8/11) | 92% (11/12) |
| Фоли команди більше 9,5 | 70% (16/23) | 64% (7/11) | 75% (9/12) |
| Фоли команди більше 10,5 | 65% (15/23) | 55% (6/11) | 75% (9/12) |
| Фоли команди більше 11,5 | 57% (13/23) | 45% (5/11) | 67% (8/12) |
| Фоли команди більше 12,5 | 52% (12/23) | 36% (4/11) | 67% (8/12) |
| Фоли команди більше 13,5 | 35% (8/23) | 27% (3/11) | 42% (5/12) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 78% (18/23) | 73% (8/11) | 83% (10/12) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 65% (15/23) | 64% (7/11) | 67% (8/12) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 48% (11/23) | 45% (5/11) | 50% (6/12) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 26% (6/23) | 27% (3/11) | 25% (3/12) |
| Кутові більше 6,5 | 87% (20/23) | 82% (9/11) | 92% (11/12) |
| Кутові більше 7,5 | 74% (17/23) | 73% (8/11) | 75% (9/12) |
| Кутові більше 8,5 | 70% (16/23) | 64% (7/11) | 75% (9/12) |
| Кутові більше 9,5 | 48% (11/23) | 45% (5/11) | 50% (6/12) |
| Кутові більше 10,5 | 43% (10/23) | 45% (5/11) | 42% (5/12) |
| Кутові більше 11,5 | 35% (8/23) | 45% (5/11) | 25% (3/12) |
| Кутові більше 12,5 | 30% (7/23) | 45% (5/11) | 17% (2/12) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Charles Sagoe Jr. Пів | 23 | 1993 | 3 | 8 | 30 | 13 | 17 | 0 | 0 |
| Victor Larsson Зах | 21 | 1762 | 0 | 0 | 8 | 2 | 30 | 2 | 0 |
| Charlie Rosenqvist Пів | 19 | 1622 | 7 | 1 | 20 | 12 | 34 | 2 | 0 |
| Robert Gojani Пів | 18 | 1450 | 0 | 2 | 7 | 2 | 9 | 1 | 0 |
| Samuel Brolin Вор | 16 | 1440 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lars Saetra Зах | 19 | 1410 | 0 | 0 | 4 | 2 | 14 | 3 | 0 |
| Melker Hallberg Пів | 23 | 1390 | 0 | 2 | 15 | 7 | 17 | 2 | 0 |
| Marius Söderbäck Пів | 23 | 1297 | 0 | 2 | 20 | 8 | 11 | 1 | 0 |
| Rony Jansson Зах | 14 | 1260 | 3 | 2 | 8 | 5 | 2 | 1 | 0 |
| Carl Gustafsson Пів | 14 | 1115 | 2 | 0 | 11 | 6 | 19 | 2 | 0 |
| Nassef Chourak Пів | 20 | 1113 | 0 | 0 | 19 | 10 | 22 | 2 | 0 |
| Abdussalam Magashy Пів | 18 | 799 | 1 | 1 | 8 | 3 | 23 | 1 | 0 |
| Achraf Dari Зах | 9 | 747 | 1 | 0 | 5 | 2 | 5 | 1 | 0 |
| Anthony Olusanya Нап | 12 | 667 | 2 | 0 | 15 | 8 | 15 | 1 | 0 |
| Aboubacar Keita Зах | 9 | 646 | 2 | 0 | 5 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| Jakob Kindberg Вор | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Sivert Engh Overby Зах | 17 | 554 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Vilmer Tyren Нап | 9 | 420 | 0 | 0 | 10 | 3 | 9 | 1 | 0 |
| Jesper Lofgren Зах | 4 | 360 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Miska Ylitolva Зах | 4 | 358 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Zakarias Ravik Зах | 9 | 351 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Alexander Almqvist Зах | 7 | 349 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Eskild Dall Нап | 6 | 255 | 0 | 0 | 6 | 2 | 8 | 0 | 0 |
| Tobias Lauritsen Пів | 4 | 214 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Emeka Nnamani Нап | 13 | 185 | 0 | 0 | 5 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| Fabian Bjorklund Пів | 4 | 162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Malcolm Stolt Нап | 6 | 162 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Noah Shamoun Пів | 5 | 115 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Elion Imeri Пів | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |