
Allsvenskan · Швеція
Gais: форма та статистика
Форма ППВПН
Сьогодні о 16:30: Orgryte IS — Gais
Поточні серії
0
без поразок
0
перемог поспіль
2
поразок поспіль
1
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | У Orgryte IS | 4:2 | П |
| 10.10 | В Sirius | 0:1 | П |
| 09.20 | У Mjallby AIF | 0:3 | В |
| 09.14 | У Djurgardens IF | 2:0 | П |
| 09.05 | В BK Hacken | 0:0 | Н |
| 08.31 | В IF Brommapojkarna | 4:0 | В |
| 08.23 | У Hammarby FF | 2:0 | П |
| 08.16 | В Malmo FF | 0:1 | П |
| 08.09 | У Halmstad | 0:2 | В |
| 07.26 | В Halmstad | 1:1 | Н |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 24 | 8 | 6 | 10 | 30:25 |
| Вдома | 12 | 5 | 4 | 3 | 16:5 |
| У гостях | 12 | 3 | 2 | 7 | 14:20 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 71% (17/24) | 50% (6/12) | 92% (11/12) |
| Тотал більше 2,5 | 38% (9/24) | 25% (3/12) | 50% (6/12) |
| Тотал більше 3,5 | 21% (5/24) | 17% (2/12) | 25% (3/12) |
| Обидві заб’ють | 33% (8/24) | 17% (2/12) | 50% (6/12) |
| Сухий матч (без пропущених) | 42% (10/24) | 58% (7/12) | 25% (3/12) |
| Не забили | 33% (8/24) | 42% (5/12) | 25% (3/12) |
| Перемоги | 33% (8/24) | 42% (5/12) | 25% (3/12) |
| Нічиї | 25% (6/24) | 33% (4/12) | 17% (2/12) |
| Гол у 1-му таймі | 54% (13/24) | 42% (5/12) | 67% (8/12) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 25% (6/24) | 8% (1/12) | 42% (5/12) |
| Гол у 2-му таймі | 79% (19/24) | 83% (10/12) | 75% (9/12) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 42% (10/24) | 33% (4/12) | 50% (6/12) |
| Жовті картки більше 1,5 | 92% (22/24) | 92% (11/12) | 92% (11/12) |
| Жовті картки більше 2,5 | 63% (15/24) | 58% (7/12) | 67% (8/12) |
| Жовті картки більше 3,5 | 33% (8/24) | 25% (3/12) | 42% (5/12) |
| Жовті картки більше 4,5 | 21% (5/24) | 17% (2/12) | 25% (3/12) |
| Жовті картки більше 5,5 | 8% (2/24) | 8% (1/12) | 8% (1/12) |
| Жовті картки більше 6,5 | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
| Жовті картки більше 7,5 | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
| Фоли команди більше 8,5 | 88% (21/24) | 83% (10/12) | 92% (11/12) |
| Фоли команди більше 9,5 | 83% (20/24) | 83% (10/12) | 83% (10/12) |
| Фоли команди більше 10,5 | 71% (17/24) | 67% (8/12) | 75% (9/12) |
| Фоли команди більше 11,5 | 67% (16/24) | 67% (8/12) | 67% (8/12) |
| Фоли команди більше 12,5 | 54% (13/24) | 42% (5/12) | 67% (8/12) |
| Фоли команди більше 13,5 | 50% (12/24) | 33% (4/12) | 67% (8/12) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 79% (19/24) | 67% (8/12) | 92% (11/12) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 63% (15/24) | 58% (7/12) | 67% (8/12) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 50% (12/24) | 42% (5/12) | 58% (7/12) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 38% (9/24) | 25% (3/12) | 50% (6/12) |
| Кутові більше 6,5 | 83% (20/24) | 92% (11/12) | 75% (9/12) |
| Кутові більше 7,5 | 79% (19/24) | 92% (11/12) | 67% (8/12) |
| Кутові більше 8,5 | 71% (17/24) | 83% (10/12) | 58% (7/12) |
| Кутові більше 9,5 | 50% (12/24) | 67% (8/12) | 33% (4/12) |
| Кутові більше 10,5 | 46% (11/24) | 58% (7/12) | 33% (4/12) |
| Кутові більше 11,5 | 21% (5/24) | 33% (4/12) | 8% (1/12) |
| Кутові більше 12,5 | 13% (3/24) | 17% (2/12) | 8% (1/12) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rasmus Niklasson Нап | 23 | 1872 | 3 | 3 | 24 | 12 | 41 | 0 | 0 |
| Mergim Krasniqi Вор | 19 | 1696 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| August Wängberg Зах | 21 | 1617 | 0 | 2 | 4 | 0 | 21 | 1 | 0 |
| Oskar Ågren Зах | 21 | 1608 | 0 | 0 | 4 | 0 | 21 | 3 | 1 |
| Joackim Fagerjord Пів | 20 | 1583 | 2 | 1 | 9 | 3 | 18 | 6 | 0 |
| Róbert Frosti Thorkelsson Пів | 19 | 1581 | 4 | 0 | 29 | 18 | 10 | 1 | 0 |
| Matteo de Brienne Зах | 22 | 1428 | 0 | 2 | 11 | 3 | 9 | 2 | 0 |
| William Milovanovic Пів | 19 | 1391 | 2 | 4 | 20 | 10 | 61 | 8 | 0 |
| Robin Frej Зах | 20 | 1350 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | 3 | 0 |
| Samuel Salter Нап | 21 | 1340 | 6 | 2 | 37 | 19 | 20 | 3 | 0 |
| Max Andersson Нап | 22 | 1149 | 3 | 1 | 19 | 9 | 21 | 1 | 0 |
| Filip Beckman Зах | 18 | 1143 | 0 | 0 | 12 | 4 | 9 | 2 | 0 |
| Henry Sletsjoe Пів | 17 | 1117 | 2 | 0 | 11 | 5 | 36 | 6 | 1 |
| Anes Cardaklija Зах | 15 | 991 | 2 | 0 | 5 | 2 | 12 | 2 | 0 |
| Oscar Pettersson Нап | 20 | 736 | 1 | 0 | 15 | 7 | 2 | 0 | 0 |
| Robin Wendin Thomasson Зах | 13 | 592 | 1 | 1 | 4 | 3 | 6 | 3 | 0 |
| Nikola Vasic Нап | 11 | 582 | 2 | 0 | 26 | 8 | 7 | 0 | 0 |
| Dennis Collander Пів | 9 | 374 | 0 | 2 | 4 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Simon Girke Jørgensen Нап | 10 | 340 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Andreas Hermansen Вор | 4 | 284 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kees Sims Вор | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mohamed Bawa Пів | 9 | 179 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Shalom Ekong Нап | 8 | 168 | 1 | 0 | 10 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| Jonas Lindberg Пів | 12 | 141 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | 2 | 0 |
| Blessing Asuman Dankwa Нап | 4 | 123 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Christos Gravius Пів | 3 | 115 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Kevin Holmén Пів | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Lucas Hedlund Нап | 3 | 54 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |