
Allsvenskan · Švédsko
AIK Stockholm: forma a statistiky
Forma RPPRP
Aktuální série
1
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
5
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D IFK Goteborg | 2:2 | R |
| 10.10 | D IF Brommapojkarna | 5:6 | P |
| 09.20 | V Halmstad | 2:1 | P |
| 09.16 | D Mjallby AIF | 1:1 | R |
| 09.12 | D Vasteras SK FK | 1:4 | P |
| 09.07 | V Malmo FF | 0:0 | R |
| 08.30 | D Hammarby FF | 3:2 | V |
| 08.16 | V Djurgardens IF | 1:3 | V |
| 08.08 | V Orgryte IS | 3:4 | V |
| 08.02 | D Orgryte IS | 0:3 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 24 | 9 | 7 | 8 | 38:42 |
| Doma | 12 | 4 | 2 | 6 | 19:27 |
| Venku | 12 | 5 | 5 | 2 | 19:15 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 83% (20/24) | 83% (10/12) | 83% (10/12) |
| Over 2,5 gólu | 67% (16/24) | 67% (8/12) | 67% (8/12) |
| Over 3,5 gólu | 33% (8/24) | 42% (5/12) | 25% (3/12) |
| Oba týmy skórují | 71% (17/24) | 58% (7/12) | 83% (10/12) |
| Čisté konto | 17% (4/24) | 17% (2/12) | 17% (2/12) |
| Nedal gól | 21% (5/24) | 25% (3/12) | 17% (2/12) |
| Výhry | 38% (9/24) | 33% (4/12) | 42% (5/12) |
| Remízy | 29% (7/24) | 17% (2/12) | 42% (5/12) |
| Gól v 1. poločase | 67% (16/24) | 83% (10/12) | 50% (6/12) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 50% (12/24) | 50% (6/12) | 50% (6/12) |
| Gól ve 2. poločase | 71% (17/24) | 75% (9/12) | 67% (8/12) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 50% (12/24) | 58% (7/12) | 42% (5/12) |
| Over 1,5 žluté karty | 83% (20/24) | 83% (10/12) | 83% (10/12) |
| Over 2,5 žluté karty | 71% (17/24) | 75% (9/12) | 67% (8/12) |
| Over 3,5 žluté karty | 63% (15/24) | 75% (9/12) | 50% (6/12) |
| Over 4,5 žluté karty | 38% (9/24) | 33% (4/12) | 42% (5/12) |
| Over 5,5 žluté karty | 17% (4/24) | 8% (1/12) | 25% (3/12) |
| Over 6,5 žluté karty | 13% (3/24) | 8% (1/12) | 17% (2/12) |
| Over 7,5 žluté karty | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 88% (21/24) | 100% (12/12) | 75% (9/12) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 88% (21/24) | 100% (12/12) | 75% (9/12) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 63% (15/24) | 58% (7/12) | 67% (8/12) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 50% (12/24) | 42% (5/12) | 58% (7/12) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 29% (7/24) | 17% (2/12) | 42% (5/12) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 21% (5/24) | 17% (2/12) | 25% (3/12) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 88% (21/24) | 92% (11/12) | 83% (10/12) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 58% (14/24) | 67% (8/12) | 50% (6/12) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 54% (13/24) | 58% (7/12) | 50% (6/12) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 38% (9/24) | 25% (3/12) | 50% (6/12) |
| Over 6,5 rohu | 88% (21/24) | 92% (11/12) | 83% (10/12) |
| Over 7,5 rohu | 67% (16/24) | 75% (9/12) | 58% (7/12) |
| Over 8,5 rohu | 58% (14/24) | 58% (7/12) | 58% (7/12) |
| Over 9,5 rohu | 42% (10/24) | 42% (5/12) | 42% (5/12) |
| Over 10,5 rohu | 38% (9/24) | 42% (5/12) | 33% (4/12) |
| Over 11,5 rohu | 29% (7/24) | 33% (4/12) | 25% (3/12) |
| Over 12,5 rohu | 21% (5/24) | 25% (3/12) | 17% (2/12) |