
Allsvenskan · Швеція
BK Hacken: форма та статистика
Форма ВВВНН
Сьогодні о 16:30: Malmo FF — BK Hacken
Поточні серії
5
без поразок
3
перемог поспіль
0
поразок поспіль
4
матчів із забитим голом
3
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | У Malmo FF | 0:1 | В |
| 10.11 | В Orgryte IS | 3:0 | В |
| 09.20 | У Kalmar FF | 0:5 | В |
| 09.11 | В Mjallby AIF | 1:1 | Н |
| 09.05 | У Gais | 0:0 | Н |
| 08.29 | В Vasteras SK FK | 1:3 | П |
| 08.21 | У Sirius | 0:3 | В |
| 08.17 | В Halmstad | 1:0 | В |
| 08.09 | У Hammarby FF | 3:0 | П |
| 08.01 | В Kalmar FF | 1:1 | Н |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 24 | 11 | 9 | 4 | 43:30 |
| Вдома | 12 | 5 | 5 | 2 | 21:18 |
| У гостях | 12 | 6 | 4 | 2 | 22:12 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 79% (19/24) | 83% (10/12) | 75% (9/12) |
| Тотал більше 2,5 | 54% (13/24) | 67% (8/12) | 42% (5/12) |
| Тотал більше 3,5 | 38% (9/24) | 50% (6/12) | 25% (3/12) |
| Обидві заб’ють | 54% (13/24) | 75% (9/12) | 33% (4/12) |
| Сухий матч (без пропущених) | 42% (10/24) | 25% (3/12) | 58% (7/12) |
| Не забили | 13% (3/24) | 8% (1/12) | 17% (2/12) |
| Перемоги | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Нічиї | 38% (9/24) | 42% (5/12) | 33% (4/12) |
| Гол у 1-му таймі | 75% (18/24) | 83% (10/12) | 67% (8/12) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 46% (11/24) | 58% (7/12) | 33% (4/12) |
| Гол у 2-му таймі | 79% (19/24) | 67% (8/12) | 92% (11/12) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 42% (10/24) | 42% (5/12) | 42% (5/12) |
| Жовті картки більше 1,5 | 88% (21/24) | 83% (10/12) | 92% (11/12) |
| Жовті картки більше 2,5 | 75% (18/24) | 83% (10/12) | 67% (8/12) |
| Жовті картки більше 3,5 | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Жовті картки більше 4,5 | 25% (6/24) | 25% (3/12) | 25% (3/12) |
| Жовті картки більше 5,5 | 8% (2/24) | 8% (1/12) | 8% (1/12) |
| Жовті картки більше 6,5 | 8% (2/24) | 8% (1/12) | 8% (1/12) |
| Жовті картки більше 7,5 | 8% (2/24) | 8% (1/12) | 8% (1/12) |
| Фоли команди більше 8,5 | 75% (18/24) | 92% (11/12) | 58% (7/12) |
| Фоли команди більше 9,5 | 75% (18/24) | 92% (11/12) | 58% (7/12) |
| Фоли команди більше 10,5 | 63% (15/24) | 75% (9/12) | 50% (6/12) |
| Фоли команди більше 11,5 | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Фоли команди більше 12,5 | 42% (10/24) | 33% (4/12) | 50% (6/12) |
| Фоли команди більше 13,5 | 29% (7/24) | 25% (3/12) | 33% (4/12) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 88% (21/24) | 92% (11/12) | 83% (10/12) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 71% (17/24) | 67% (8/12) | 75% (9/12) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 58% (14/24) | 50% (6/12) | 67% (8/12) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 38% (9/24) | 42% (5/12) | 33% (4/12) |
| Кутові більше 6,5 | 96% (23/24) | 92% (11/12) | 100% (12/12) |
| Кутові більше 7,5 | 92% (22/24) | 92% (11/12) | 92% (11/12) |
| Кутові більше 8,5 | 75% (18/24) | 75% (9/12) | 75% (9/12) |
| Кутові більше 9,5 | 63% (15/24) | 58% (7/12) | 67% (8/12) |
| Кутові більше 10,5 | 58% (14/24) | 58% (7/12) | 58% (7/12) |
| Кутові більше 11,5 | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Кутові більше 12,5 | 33% (8/24) | 33% (4/12) | 33% (4/12) |