
Allsvenskan · Szwecja
BK Hacken: forma i statystyki
Forma ZZZRR
Dziś o 16:30: Malmo FF vs BK Hacken
Aktualne serie
5
bez porażki
3
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
4
mecze ze strzelonym golem
3
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | N Malmo FF | 0:1 | Z |
| 10.11 | U Orgryte IS | 3:0 | Z |
| 09.20 | N Kalmar FF | 0:5 | Z |
| 09.11 | U Mjallby AIF | 1:1 | R |
| 09.05 | N Gais | 0:0 | R |
| 08.29 | U Vasteras SK FK | 1:3 | P |
| 08.21 | N Sirius | 0:3 | Z |
| 08.17 | U Halmstad | 1:0 | Z |
| 08.09 | N Hammarby FF | 3:0 | P |
| 08.01 | U Kalmar FF | 1:1 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 24 | 11 | 9 | 4 | 43:30 |
| U siebie | 12 | 5 | 5 | 2 | 21:18 |
| Na wyjeździe | 12 | 6 | 4 | 2 | 22:12 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 79% (19/24) | 83% (10/12) | 75% (9/12) |
| Over 2.5 gola | 54% (13/24) | 67% (8/12) | 42% (5/12) |
| Over 3.5 gola | 38% (9/24) | 50% (6/12) | 25% (3/12) |
| Obie drużyny strzelą | 54% (13/24) | 75% (9/12) | 33% (4/12) |
| Czyste konto | 42% (10/24) | 25% (3/12) | 58% (7/12) |
| Nie strzelił gola | 13% (3/24) | 8% (1/12) | 17% (2/12) |
| Zwycięstwa | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Remisy | 38% (9/24) | 42% (5/12) | 33% (4/12) |
| Gol w 1. połowie | 75% (18/24) | 83% (10/12) | 67% (8/12) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 46% (11/24) | 58% (7/12) | 33% (4/12) |
| Gol w 2. połowie | 79% (19/24) | 67% (8/12) | 92% (11/12) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 42% (10/24) | 42% (5/12) | 42% (5/12) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 88% (21/24) | 83% (10/12) | 92% (11/12) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 75% (18/24) | 83% (10/12) | 67% (8/12) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 25% (6/24) | 25% (3/12) | 25% (3/12) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 8% (2/24) | 8% (1/12) | 8% (1/12) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 8% (2/24) | 8% (1/12) | 8% (1/12) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 8% (2/24) | 8% (1/12) | 8% (1/12) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 75% (18/24) | 92% (11/12) | 58% (7/12) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 75% (18/24) | 92% (11/12) | 58% (7/12) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 63% (15/24) | 75% (9/12) | 50% (6/12) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 42% (10/24) | 33% (4/12) | 50% (6/12) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 29% (7/24) | 25% (3/12) | 33% (4/12) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 88% (21/24) | 92% (11/12) | 83% (10/12) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 71% (17/24) | 67% (8/12) | 75% (9/12) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 58% (14/24) | 50% (6/12) | 67% (8/12) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 38% (9/24) | 42% (5/12) | 33% (4/12) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 96% (23/24) | 92% (11/12) | 100% (12/12) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 92% (22/24) | 92% (11/12) | 92% (11/12) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 75% (18/24) | 75% (9/12) | 75% (9/12) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 63% (15/24) | 58% (7/12) | 67% (8/12) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 58% (14/24) | 58% (7/12) | 58% (7/12) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 33% (8/24) | 33% (4/12) | 33% (4/12) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Filip Helander Obr | 23 | 1974 | 1 | 1 | 8 | 3 | 27 | 4 | 0 |
| Brice Wembangomo Obr | 24 | 1925 | 0 | 3 | 5 | 0 | 19 | 2 | 0 |
| Abdoulaye Doumbia Pom | 22 | 1890 | 2 | 3 | 23 | 9 | 30 | 7 | 0 |
| Gustav Lindgren Nap | 24 | 1872 | 12 | 1 | 44 | 28 | 11 | 3 | 0 |
| Adrian Svanback Pom | 24 | 1850 | 7 | 7 | 34 | 20 | 32 | 2 | 0 |
| Julius Lindberg Pom | 22 | 1782 | 9 | 6 | 51 | 27 | 30 | 3 | 0 |
| Adam Lundqvist Obr | 21 | 1693 | 0 | 3 | 12 | 0 | 18 | 4 | 0 |
| Harry Hilvenius Obr | 18 | 1620 | 1 | 0 | 3 | 1 | 21 | 0 | 0 |
| Mikkel Rygaard Pom | 23 | 1608 | 2 | 6 | 25 | 9 | 15 | 5 | 0 |
| Andreas Linde Bra | 12 | 1035 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Silas Andersen Pom | 9 | 783 | 3 | 0 | 14 | 6 | 22 | 4 | 0 |
| David Seger Pom | 13 | 731 | 0 | 0 | 10 | 6 | 8 | 2 | 0 |
| Olle Samuelsson Obr | 13 | 705 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Amor Layouni Pom | 9 | 704 | 1 | 4 | 14 | 6 | 7 | 2 | 0 |
| Etrit Berisha Bra | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Simen Hestnes Pom | 9 | 551 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| David Andersson Bra | 6 | 495 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Johan Hammar Obr | 6 | 281 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Harun Ibrahim Pom | 7 | 265 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| Leo Väisänen Obr | 5 | 250 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| Jeremy Agbonifo Nap | 8 | 239 | 1 | 1 | 4 | 2 | 5 | 3 | 0 |
| Sanders Ngabo Pom | 10 | 235 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Pontus Dahbo Pom | 9 | 183 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Wilson Lindberg Uhrstrom Pom | 6 | 115 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Mads Agger Nap | 4 | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Filip Ohman Obr | 1 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wawa Christ Nap | 4 | 80 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Markus Haaland Pom | 5 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Bamir Sadiku Nap | 8 | 64 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Danilo Al-Saed Nap | 1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Philip Pawlowski Pom | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |