
Allsvenskan · Švédsko
BK Hacken: forma a statistiky
Forma VVVRR
Dnes v 16:30: Malmo FF vs BK Hacken
Aktuální série
5
bez porážky
3
výher v řadě
0
proher v řadě
4
zápasů se vstřeleným gólem
3
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | V Malmo FF | 0:1 | V |
| 10.11 | D Orgryte IS | 3:0 | V |
| 09.20 | V Kalmar FF | 0:5 | V |
| 09.11 | D Mjallby AIF | 1:1 | R |
| 09.05 | V Gais | 0:0 | R |
| 08.29 | D Vasteras SK FK | 1:3 | P |
| 08.21 | V Sirius | 0:3 | V |
| 08.17 | D Halmstad | 1:0 | V |
| 08.09 | V Hammarby FF | 3:0 | P |
| 08.01 | D Kalmar FF | 1:1 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 24 | 11 | 9 | 4 | 43:30 |
| Doma | 12 | 5 | 5 | 2 | 21:18 |
| Venku | 12 | 6 | 4 | 2 | 22:12 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 79% (19/24) | 83% (10/12) | 75% (9/12) |
| Over 2,5 gólu | 54% (13/24) | 67% (8/12) | 42% (5/12) |
| Over 3,5 gólu | 38% (9/24) | 50% (6/12) | 25% (3/12) |
| Oba týmy skórují | 54% (13/24) | 75% (9/12) | 33% (4/12) |
| Čisté konto | 42% (10/24) | 25% (3/12) | 58% (7/12) |
| Nedal gól | 13% (3/24) | 8% (1/12) | 17% (2/12) |
| Výhry | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Remízy | 38% (9/24) | 42% (5/12) | 33% (4/12) |
| Gól v 1. poločase | 75% (18/24) | 83% (10/12) | 67% (8/12) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 46% (11/24) | 58% (7/12) | 33% (4/12) |
| Gól ve 2. poločase | 79% (19/24) | 67% (8/12) | 92% (11/12) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 42% (10/24) | 42% (5/12) | 42% (5/12) |
| Over 1,5 žluté karty | 88% (21/24) | 83% (10/12) | 92% (11/12) |
| Over 2,5 žluté karty | 75% (18/24) | 83% (10/12) | 67% (8/12) |
| Over 3,5 žluté karty | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Over 4,5 žluté karty | 25% (6/24) | 25% (3/12) | 25% (3/12) |
| Over 5,5 žluté karty | 8% (2/24) | 8% (1/12) | 8% (1/12) |
| Over 6,5 žluté karty | 8% (2/24) | 8% (1/12) | 8% (1/12) |
| Over 7,5 žluté karty | 8% (2/24) | 8% (1/12) | 8% (1/12) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 75% (18/24) | 92% (11/12) | 58% (7/12) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 75% (18/24) | 92% (11/12) | 58% (7/12) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 63% (15/24) | 75% (9/12) | 50% (6/12) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 42% (10/24) | 33% (4/12) | 50% (6/12) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 29% (7/24) | 25% (3/12) | 33% (4/12) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 88% (21/24) | 92% (11/12) | 83% (10/12) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 71% (17/24) | 67% (8/12) | 75% (9/12) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 58% (14/24) | 50% (6/12) | 67% (8/12) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 38% (9/24) | 42% (5/12) | 33% (4/12) |
| Over 6,5 rohu | 96% (23/24) | 92% (11/12) | 100% (12/12) |
| Over 7,5 rohu | 92% (22/24) | 92% (11/12) | 92% (11/12) |
| Over 8,5 rohu | 75% (18/24) | 75% (9/12) | 75% (9/12) |
| Over 9,5 rohu | 63% (15/24) | 58% (7/12) | 67% (8/12) |
| Over 10,5 rohu | 58% (14/24) | 58% (7/12) | 58% (7/12) |
| Over 11,5 rohu | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Over 12,5 rohu | 33% (8/24) | 33% (4/12) | 33% (4/12) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Filip Helander Obr | 23 | 1974 | 1 | 1 | 8 | 3 | 27 | 4 | 0 |
| Brice Wembangomo Obr | 24 | 1925 | 0 | 3 | 5 | 0 | 19 | 2 | 0 |
| Abdoulaye Doumbia Zál | 22 | 1890 | 2 | 3 | 23 | 9 | 30 | 7 | 0 |
| Gustav Lindgren Úto | 24 | 1872 | 12 | 1 | 44 | 28 | 11 | 3 | 0 |
| Adrian Svanback Zál | 24 | 1850 | 7 | 7 | 34 | 20 | 32 | 2 | 0 |
| Julius Lindberg Zál | 22 | 1782 | 9 | 6 | 51 | 27 | 30 | 3 | 0 |
| Adam Lundqvist Obr | 21 | 1693 | 0 | 3 | 12 | 0 | 18 | 4 | 0 |
| Harry Hilvenius Obr | 18 | 1620 | 1 | 0 | 3 | 1 | 21 | 0 | 0 |
| Mikkel Rygaard Zál | 23 | 1608 | 2 | 6 | 25 | 9 | 15 | 5 | 0 |
| Andreas Linde Bra | 12 | 1035 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Silas Andersen Zál | 9 | 783 | 3 | 0 | 14 | 6 | 22 | 4 | 0 |
| David Seger Zál | 13 | 731 | 0 | 0 | 10 | 6 | 8 | 2 | 0 |
| Olle Samuelsson Obr | 13 | 705 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Amor Layouni Zál | 9 | 704 | 1 | 4 | 14 | 6 | 7 | 2 | 0 |
| Etrit Berisha Bra | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Simen Hestnes Zál | 9 | 551 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| David Andersson Bra | 6 | 495 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Johan Hammar Obr | 6 | 281 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Harun Ibrahim Zál | 7 | 265 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| Leo Väisänen Obr | 5 | 250 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| Jeremy Agbonifo Úto | 8 | 239 | 1 | 1 | 4 | 2 | 5 | 3 | 0 |
| Sanders Ngabo Zál | 10 | 235 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Pontus Dahbo Zál | 9 | 183 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Wilson Lindberg Uhrstrom Zál | 6 | 115 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Mads Agger Úto | 4 | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Filip Ohman Obr | 1 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wawa Christ Úto | 4 | 80 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Markus Haaland Zál | 5 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Bamir Sadiku Úto | 8 | 64 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Danilo Al-Saed Úto | 1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Philip Pawlowski Zál | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |