
Super League · Швейцарія
FC Lugano: форма та статистика
Форма ВВВНВ
Поточні серії
10
без поразок
3
перемог поспіль
0
поразок поспіль
10
матчів із забитим голом
2
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | В FC Luzern | 4:0 | В |
| 09.20 | У Lausanne | 0:4 | В |
| 09.16 | В FC St. Gallen | 4:1 | В |
| 09.12 | В BSC Young Boys | 2:2 | Н |
| 09.06 | У FC Basel 1893 | 1:3 | В |
| 09.03 | В Servette FC | 1:0 | В |
| 08.30 | У FC Sion | 1:2 | В |
| 08.09 | В FC Zurich | 5:0 | В |
| 08.02 | У Grasshoppers | 1:4 | В |
| 07.26 | В FC Vaduz | 2:1 | В |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 10 | 9 | 1 | 0 | 31:7 |
| Вдома | 6 | 5 | 1 | 0 | 18:4 |
| У гостях | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 2,5 | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 3,5 | 70% (7/10) | 67% (4/6) | 75% (3/4) |
| Обидві заб’ють | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Сухий матч (без пропущених) | 40% (4/10) | 50% (3/6) | 25% (1/4) |
| Не забили | 0% (0/10) | 0% (0/6) | 0% (0/4) |
| Перемоги | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Нічиї | 10% (1/10) | 17% (1/6) | 0% (0/4) |
| Гол у 1-му таймі | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 40% (4/10) | 67% (4/6) | 0% (0/4) |
| Гол у 2-му таймі | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 60% (6/10) | 33% (2/6) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 1,5 | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 2,5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 3,5 | 60% (6/10) | 67% (4/6) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 4,5 | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 5,5 | 30% (3/10) | 17% (1/6) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 6,5 | 0% (0/10) | 0% (0/6) | 0% (0/4) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/10) | 0% (0/6) | 0% (0/4) |
| Фоли команди більше 8,5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 9,5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 10,5 | 70% (7/10) | 83% (5/6) | 50% (2/4) |
| Фоли команди більше 11,5 | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Фоли команди більше 12,5 | 40% (4/10) | 33% (2/6) | 50% (2/4) |
| Фоли команди більше 13,5 | 30% (3/10) | 17% (1/6) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 40% (4/10) | 33% (2/6) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 20% (2/10) | 0% (0/6) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 6,5 | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 7,5 | 70% (7/10) | 83% (5/6) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 8,5 | 50% (5/10) | 67% (4/6) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 9,5 | 50% (5/10) | 67% (4/6) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 10,5 | 40% (4/10) | 50% (3/6) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 11,5 | 40% (4/10) | 50% (3/6) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 12,5 | 20% (2/10) | 33% (2/6) | 0% (0/4) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Antonios Papadopoulos Зах | 10 | 904 | 1 | 3 | 14 | 4 | 14 | 2 | 0 |
| Anto Grgić Пів | 10 | 841 | 0 | 4 | 10 | 4 | 11 | 1 | 0 |
| Yanis Cimignani Пів | 10 | 773 | 3 | 0 | 9 | 4 | 4 | 2 | 0 |
| David von Ballmoos Вор | 9 | 769 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lars Lukas Mai Зах | 9 | 734 | 1 | 3 | 1 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| Uran Bislimi Пів | 9 | 718 | 1 | 0 | 8 | 1 | 8 | 4 | 0 |
| Daniel Dos Santos Пів | 10 | 672 | 4 | 0 | 14 | 8 | 5 | 2 | 0 |
| Hannes Delcroix Зах | 8 | 547 | 3 | 1 | 6 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| Dereck Moncada Нап | 9 | 509 | 4 | 1 | 14 | 5 | 10 | 2 | 0 |
| Renato Steffen Нап | 8 | 476 | 1 | 2 | 8 | 2 | 9 | 1 | 0 |
| Mattia Zanotti Зах | 8 | 471 | 0 | 1 | 8 | 6 | 7 | 1 | 0 |
| Bekhruz Karimov Пів | 7 | 453 | 1 | 1 | 8 | 2 | 9 | 3 | 0 |
| Elias Pihlström Нап | 8 | 373 | 3 | 1 | 12 | 6 | 6 | 1 | 1 |
| Joel Bichsel Зах | 4 | 315 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Ahmed Kendouci Пів | 9 | 286 | 1 | 2 | 2 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Ezgjan Alioski Зах | 3 | 201 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Albian Ajeti Нап | 6 | 198 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 |
| Beckham Castro Нап | 6 | 162 | 2 | 3 | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 |
| Damian Kelvin Зах | 5 | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Kevin Behrens Нап | 3 | 135 | 2 | 1 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Felix Gebhardt Вор | 2 | 135 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Martim Marques Зах | 3 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Gjan Ajdin Пів | 2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carbone Зах | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |