
Super League · Швейцарія
FC Thun: форма та статистика
Форма ПВППП
Поточні серії
0
без поразок
0
перемог поспіль
1
поразок поспіль
3
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | У FC Zurich | 4:2 | П |
| 09.20 | У FC Vaduz | 1:2 | В |
| 09.16 | В Servette FC | 2:4 | П |
| 09.12 | В Grasshoppers | 0:1 | П |
| 09.06 | У FC Sion | 3:2 | П |
| 09.02 | В Lausanne | 0:0 | Н |
| 08.30 | У FC St. Gallen | 3:4 | В |
| 08.09 | У FC Basel 1893 | 4:2 | П |
| 08.01 | В BSC Young Boys | 0:6 | П |
| 07.25 | У FC Luzern | 1:3 | В |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 10 | 3 | 1 | 6 | 17:27 |
| Вдома | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 |
| У гостях | 6 | 3 | 0 | 3 | 15:16 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Тотал більше 2,5 | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Тотал більше 3,5 | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Обидві заб’ють | 70% (7/10) | 25% (1/4) | 100% (6/6) |
| Сухий матч (без пропущених) | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Не забили | 30% (3/10) | 75% (3/4) | 0% (0/6) |
| Перемоги | 30% (3/10) | 0% (0/4) | 50% (3/6) |
| Нічиї | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Гол у 1-му таймі | 90% (9/10) | 75% (3/4) | 100% (6/6) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Гол у 2-му таймі | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Жовті картки більше 1,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Жовті картки більше 2,5 | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Жовті картки більше 3,5 | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Жовті картки більше 4,5 | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
| Жовті картки більше 5,5 | 20% (2/10) | 50% (2/4) | 0% (0/6) |
| Жовті картки більше 6,5 | 0% (0/10) | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/10) | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
| Фоли команди більше 8,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Фоли команди більше 9,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Фоли команди більше 10,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Фоли команди більше 11,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Фоли команди більше 12,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Фоли команди більше 13,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 60% (6/10) | 100% (4/4) | 33% (2/6) |
| Кутові більше 6,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Кутові більше 7,5 | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Кутові більше 8,5 | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Кутові більше 9,5 | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Кутові більше 10,5 | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Кутові більше 11,5 | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
| Кутові більше 12,5 | 30% (3/10) | 25% (1/4) | 33% (2/6) |