
Super League · Швейцарія
Grasshoppers: форма та статистика
Форма ПППВН
Поточні серії
0
без поразок
0
перемог поспіль
3
поразок поспіль
0
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | В BSC Young Boys | 0:2 | П |
| 09.19 | У FC Luzern | 5:1 | П |
| 09.15 | В FC Sion | 2:5 | П |
| 09.12 | У FC Thun | 0:1 | В |
| 09.05 | В FC Zurich | 2:2 | Н |
| 09.02 | В FC St. Gallen | 2:0 | В |
| 08.30 | У FC Vaduz | 5:2 | П |
| 08.08 | У Servette FC | 2:1 | П |
| 08.02 | В FC Lugano | 1:4 | П |
| 07.25 | У Lausanne | 1:1 | Н |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 10 | 2 | 2 | 6 | 13:26 |
| Вдома | 5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 |
| У гостях | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 2,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Тотал більше 3,5 | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Обидві заб’ють | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Сухий матч (без пропущених) | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Не забили | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Перемоги | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Нічиї | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Гол у 1-му таймі | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Гол у 2-му таймі | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Жовті картки більше 1,5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Жовті картки більше 2,5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Жовті картки більше 3,5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Жовті картки більше 4,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Жовті картки більше 5,5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Жовті картки більше 6,5 | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Жовті картки більше 7,5 | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Фоли команди більше 8,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Фоли команди більше 9,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Фоли команди більше 10,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Фоли команди більше 11,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Фоли команди більше 12,5 | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Фоли команди більше 13,5 | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Кутові більше 6,5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Кутові більше 7,5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Кутові більше 8,5 | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Кутові більше 9,5 | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Кутові більше 10,5 | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Кутові більше 11,5 | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Кутові більше 12,5 | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |