
Eliteserien · Norsko
Ham-Kam: forma a statistiky
Forma PVPPP
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Bodo/Glimt | 0:2 | P |
| 10.11 | V Start | 2:4 | V |
| 09.20 | V Tromso | 3:2 | P |
| 09.13 | D Molde | 1:5 | P |
| 09.05 | V Rosenborg | 4:0 | P |
| 08.30 | D Kristiansund BK | 2:2 | R |
| 08.16 | V Brann | 3:0 | P |
| 08.09 | D Aalesund | 1:1 | R |
| 07.31 | V Valerenga | 0:3 | V |
| 07.26 | V Sarpsborg 08 FF | 1:0 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 23 | 7 | 5 | 11 | 33:48 |
| Doma | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:21 |
| Venku | 12 | 2 | 3 | 7 | 16:27 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 91% (21/23) | 91% (10/11) | 92% (11/12) |
| Over 2,5 gólu | 74% (17/23) | 64% (7/11) | 83% (10/12) |
| Over 3,5 gólu | 48% (11/23) | 45% (5/11) | 50% (6/12) |
| Oba týmy skórují | 61% (14/23) | 64% (7/11) | 58% (7/12) |
| Čisté konto | 17% (4/23) | 27% (3/11) | 8% (1/12) |
| Nedal gól | 22% (5/23) | 9% (1/11) | 33% (4/12) |
| Výhry | 30% (7/23) | 45% (5/11) | 17% (2/12) |
| Remízy | 22% (5/23) | 18% (2/11) | 25% (3/12) |
| Gól v 1. poločase | 87% (20/23) | 82% (9/11) | 92% (11/12) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 39% (9/23) | 36% (4/11) | 42% (5/12) |
| Gól ve 2. poločase | 83% (19/23) | 73% (8/11) | 92% (11/12) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 70% (16/23) | 55% (6/11) | 83% (10/12) |
| Over 1,5 žluté karty | 70% (16/23) | 64% (7/11) | 75% (9/12) |
| Over 2,5 žluté karty | 43% (10/23) | 36% (4/11) | 50% (6/12) |
| Over 3,5 žluté karty | 26% (6/23) | 18% (2/11) | 33% (4/12) |
| Over 4,5 žluté karty | 13% (3/23) | 9% (1/11) | 17% (2/12) |
| Over 5,5 žluté karty | 9% (2/23) | 0% (0/11) | 17% (2/12) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/23) | 0% (0/11) | 0% (0/12) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/23) | 0% (0/11) | 0% (0/12) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 96% (22/23) | 91% (10/11) | 100% (12/12) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 83% (19/23) | 91% (10/11) | 75% (9/12) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 61% (14/23) | 64% (7/11) | 58% (7/12) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 48% (11/23) | 36% (4/11) | 58% (7/12) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 30% (7/23) | 27% (3/11) | 33% (4/12) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 30% (7/23) | 27% (3/11) | 33% (4/12) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 70% (16/23) | 82% (9/11) | 58% (7/12) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 43% (10/23) | 45% (5/11) | 42% (5/12) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 35% (8/23) | 36% (4/11) | 33% (4/12) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 26% (6/23) | 27% (3/11) | 25% (3/12) |
| Over 6,5 rohu | 78% (18/23) | 64% (7/11) | 92% (11/12) |
| Over 7,5 rohu | 65% (15/23) | 55% (6/11) | 75% (9/12) |
| Over 8,5 rohu | 52% (12/23) | 45% (5/11) | 58% (7/12) |
| Over 9,5 rohu | 43% (10/23) | 45% (5/11) | 42% (5/12) |
| Over 10,5 rohu | 43% (10/23) | 45% (5/11) | 42% (5/12) |
| Over 11,5 rohu | 30% (7/23) | 45% (5/11) | 17% (2/12) |
| Over 12,5 rohu | 17% (4/23) | 36% (4/11) | 0% (0/12) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcus Sandberg Bra | 23 | 2070 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Ethan Amundsen-Day Obr | 22 | 1816 | 1 | 0 | 6 | 3 | 15 | 1 | 0 |
| Martin Gjone Obr | 19 | 1616 | 3 | 3 | 17 | 7 | 16 | 1 | 1 |
| Patrick Metcalfe Zál | 19 | 1573 | 1 | 6 | 9 | 3 | 9 | 1 | 0 |
| Fredrik Sjolstad Obr | 23 | 1546 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Aksel Baran Potur Zál | 20 | 1521 | 4 | 2 | 17 | 12 | 29 | 2 | 0 |
| Henrik Udahl Úto | 20 | 1328 | 5 | 0 | 29 | 14 | 19 | 0 | 0 |
| Luc Mares Zál | 14 | 1227 | 1 | 0 | 6 | 3 | 18 | 1 | 0 |
| Viðar Ari Jónsson Obr | 15 | 1067 | 0 | 2 | 6 | 4 | 15 | 1 | 0 |
| Anton Ekeroth Obr | 12 | 1013 | 0 | 2 | 4 | 1 | 18 | 4 | 0 |
| Mame Alassane Niang Úto | 11 | 900 | 6 | 0 | 16 | 9 | 26 | 0 | 0 |
| Markus Johnsgard Zál | 19 | 874 | 2 | 1 | 18 | 9 | 8 | 2 | 0 |
| Snorre Strand Nilsen Obr | 19 | 809 | 0 | 1 | 6 | 0 | 11 | 1 | 0 |
| Anders Trondsen Zál | 17 | 697 | 1 | 0 | 4 | 2 | 15 | 2 | 0 |
| Loris Mettler Zál | 11 | 654 | 2 | 2 | 11 | 6 | 6 | 0 | 0 |
| Ian Hoffmann Obr | 9 | 604 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 2 | 0 |
| David Benjamin Úto | 11 | 469 | 0 | 2 | 7 | 2 | 13 | 1 | 0 |
| William Osnes-Ringen Zál | 15 | 454 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | 1 | 0 |
| A. Andresen Obr | 6 | 365 | 0 | 1 | 9 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Blerton Isufi Zál | 7 | 364 | 1 | 0 | 4 | 3 | 14 | 3 | 0 |
| Halvor Rodolen Opsahl Obr | 10 | 361 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Mohamed Ofkir Zál | 5 | 251 | 4 | 0 | 8 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| Julian Bakkeli Gonstad Úto | 7 | 248 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Duarte Moreira Úto | 5 | 235 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Danilo Al-Saed Úto | 9 | 209 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| João Barros Obr | 2 | 152 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Gard Simenstad Zál | 4 | 146 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Ilir Kukleci Obr | 7 | 135 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Martin Gjone Obr | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Eron Gojani Zál | 1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |