
Eliteserien · Norsko
Molde: forma a statistiky
Forma VRPVV
Dnes v 17:00: Molde vs Start
Aktuální série
2
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
15
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | D Start | 6:1 | V |
| 10.11 | V Lillestrom | 2:2 | R |
| 09.19 | D Aalesund | 1:2 | P |
| 09.13 | V Ham-Kam | 1:5 | V |
| 09.06 | D KFUM Oslo | 2:0 | V |
| 08.30 | V Valerenga | 3:4 | V |
| 08.16 | D Tromso | 3:2 | V |
| 08.09 | V Kristiansund BK | 2:1 | P |
| 08.02 | D Sarpsborg 08 FF | 3:3 | R |
| 07.26 | V KFUM Oslo | 2:4 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 23 | 12 | 4 | 7 | 52:35 |
| Doma | 12 | 8 | 1 | 3 | 30:14 |
| Venku | 11 | 4 | 3 | 4 | 22:21 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 87% (20/23) | 83% (10/12) | 91% (10/11) |
| Over 2,5 gólu | 70% (16/23) | 67% (8/12) | 73% (8/11) |
| Over 3,5 gólu | 48% (11/23) | 42% (5/12) | 55% (6/11) |
| Oba týmy skórují | 74% (17/23) | 67% (8/12) | 82% (9/11) |
| Čisté konto | 17% (4/23) | 25% (3/12) | 9% (1/11) |
| Nedal gól | 9% (2/23) | 8% (1/12) | 9% (1/11) |
| Výhry | 52% (12/23) | 67% (8/12) | 36% (4/11) |
| Remízy | 17% (4/23) | 8% (1/12) | 27% (3/11) |
| Gól v 1. poločase | 91% (21/23) | 92% (11/12) | 91% (10/11) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 52% (12/23) | 50% (6/12) | 55% (6/11) |
| Gól ve 2. poločase | 87% (20/23) | 92% (11/12) | 82% (9/11) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 43% (10/23) | 50% (6/12) | 36% (4/11) |
| Over 1,5 žluté karty | 91% (21/23) | 92% (11/12) | 91% (10/11) |
| Over 2,5 žluté karty | 78% (18/23) | 75% (9/12) | 82% (9/11) |
| Over 3,5 žluté karty | 61% (14/23) | 58% (7/12) | 64% (7/11) |
| Over 4,5 žluté karty | 39% (9/23) | 42% (5/12) | 36% (4/11) |
| Over 5,5 žluté karty | 9% (2/23) | 8% (1/12) | 9% (1/11) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/23) | 0% (0/12) | 0% (0/11) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/23) | 0% (0/12) | 0% (0/11) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 74% (17/23) | 67% (8/12) | 82% (9/11) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 70% (16/23) | 67% (8/12) | 73% (8/11) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 52% (12/23) | 67% (8/12) | 36% (4/11) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 43% (10/23) | 58% (7/12) | 27% (3/11) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 39% (9/23) | 58% (7/12) | 18% (2/11) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 30% (7/23) | 42% (5/12) | 18% (2/11) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 57% (13/23) | 67% (8/12) | 45% (5/11) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 43% (10/23) | 58% (7/12) | 27% (3/11) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 39% (9/23) | 50% (6/12) | 27% (3/11) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 35% (8/23) | 42% (5/12) | 27% (3/11) |
| Over 6,5 rohu | 96% (22/23) | 92% (11/12) | 100% (11/11) |
| Over 7,5 rohu | 87% (20/23) | 83% (10/12) | 91% (10/11) |
| Over 8,5 rohu | 74% (17/23) | 75% (9/12) | 73% (8/11) |
| Over 9,5 rohu | 52% (12/23) | 50% (6/12) | 55% (6/11) |
| Over 10,5 rohu | 39% (9/23) | 33% (4/12) | 45% (5/11) |
| Over 11,5 rohu | 30% (7/23) | 17% (2/12) | 45% (5/11) |
| Over 12,5 rohu | 17% (4/23) | 17% (2/12) | 18% (2/11) |