
Eliteserien · Norsko
Sandefjord: forma a statistiky
Forma PRVPR
Dnes v 17:00: Sandefjord vs Lillestrom
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | D Lillestrom | 0:2 | P |
| 10.10 | V Rosenborg | 1:1 | R |
| 09.20 | D Start | 3:0 | V |
| 09.14 | V Bodo/Glimt | 3:2 | P |
| 09.04 | D Viking | 1:1 | R |
| 08.30 | D Brann | 0:0 | R |
| 08.16 | V Sarpsborg 08 FF | 1:2 | V |
| 08.07 | D KFUM Oslo | 0:1 | P |
| 08.01 | V Fredrikstad | 1:0 | P |
| 07.26 | D Bodo/Glimt | 0:3 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 23 | 6 | 6 | 11 | 22:30 |
| Doma | 12 | 3 | 5 | 4 | 10:12 |
| Venku | 11 | 3 | 1 | 7 | 12:18 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 70% (16/23) | 67% (8/12) | 73% (8/11) |
| Over 2,5 gólu | 43% (10/23) | 25% (3/12) | 64% (7/11) |
| Over 3,5 gólu | 17% (4/23) | 8% (1/12) | 27% (3/11) |
| Oba týmy skórují | 48% (11/23) | 25% (3/12) | 73% (8/11) |
| Čisté konto | 26% (6/23) | 42% (5/12) | 9% (1/11) |
| Nedal gól | 35% (8/23) | 50% (6/12) | 18% (2/11) |
| Výhry | 26% (6/23) | 25% (3/12) | 27% (3/11) |
| Remízy | 26% (6/23) | 42% (5/12) | 9% (1/11) |
| Gól v 1. poločase | 74% (17/23) | 50% (6/12) | 100% (11/11) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 22% (5/23) | 17% (2/12) | 27% (3/11) |
| Gól ve 2. poločase | 61% (14/23) | 58% (7/12) | 64% (7/11) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 43% (10/23) | 42% (5/12) | 45% (5/11) |
| Over 1,5 žluté karty | 87% (20/23) | 100% (12/12) | 73% (8/11) |
| Over 2,5 žluté karty | 78% (18/23) | 92% (11/12) | 64% (7/11) |
| Over 3,5 žluté karty | 57% (13/23) | 67% (8/12) | 45% (5/11) |
| Over 4,5 žluté karty | 35% (8/23) | 42% (5/12) | 27% (3/11) |
| Over 5,5 žluté karty | 9% (2/23) | 8% (1/12) | 9% (1/11) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/23) | 0% (0/12) | 0% (0/11) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/23) | 0% (0/12) | 0% (0/11) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 91% (21/23) | 100% (12/12) | 82% (9/11) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 87% (20/23) | 92% (11/12) | 82% (9/11) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 78% (18/23) | 83% (10/12) | 73% (8/11) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 70% (16/23) | 75% (9/12) | 64% (7/11) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 43% (10/23) | 50% (6/12) | 36% (4/11) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 39% (9/23) | 50% (6/12) | 27% (3/11) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 87% (20/23) | 100% (12/12) | 73% (8/11) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 70% (16/23) | 92% (11/12) | 45% (5/11) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 43% (10/23) | 58% (7/12) | 27% (3/11) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 35% (8/23) | 50% (6/12) | 18% (2/11) |
| Over 6,5 rohu | 100% (23/23) | 100% (12/12) | 100% (11/11) |
| Over 7,5 rohu | 96% (22/23) | 92% (11/12) | 100% (11/11) |
| Over 8,5 rohu | 83% (19/23) | 75% (9/12) | 91% (10/11) |
| Over 9,5 rohu | 74% (17/23) | 67% (8/12) | 82% (9/11) |
| Over 10,5 rohu | 61% (14/23) | 50% (6/12) | 73% (8/11) |
| Over 11,5 rohu | 39% (9/23) | 25% (3/12) | 55% (6/11) |
| Over 12,5 rohu | 30% (7/23) | 17% (2/12) | 45% (5/11) |