
Eliteserien · Norsko
Viking: forma a statistiky
Forma VVVVR
Aktuální série
6
bez porážky
4
výher v řadě
0
proher v řadě
12
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Fredrikstad | 3:2 | V |
| 10.09 | V Brann | 0:2 | V |
| 09.20 | D Lillestrom | 3:0 | V |
| 09.13 | D Kristiansund BK | 8:1 | V |
| 09.04 | V Sandefjord | 1:1 | R |
| 08.30 | D Aalesund | 2:1 | V |
| 08.14 | V Rosenborg | 2:1 | P |
| 08.08 | D Sarpsborg 08 FF | 2:1 | V |
| 08.01 | V Start | 0:3 | V |
| 07.26 | V Aalesund | 1:1 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 23 | 18 | 2 | 3 | 59:22 |
| Doma | 11 | 11 | 0 | 0 | 41:12 |
| Venku | 12 | 7 | 2 | 3 | 18:10 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 91% (21/23) | 100% (11/11) | 83% (10/12) |
| Over 2,5 gólu | 74% (17/23) | 100% (11/11) | 50% (6/12) |
| Over 3,5 gólu | 26% (6/23) | 55% (6/11) | 0% (0/12) |
| Oba týmy skórují | 65% (15/23) | 73% (8/11) | 58% (7/12) |
| Čisté konto | 30% (7/23) | 27% (3/11) | 33% (4/12) |
| Nedal gól | 4% (1/23) | 0% (0/11) | 8% (1/12) |
| Výhry | 78% (18/23) | 100% (11/11) | 58% (7/12) |
| Remízy | 9% (2/23) | 0% (0/11) | 17% (2/12) |
| Gól v 1. poločase | 96% (22/23) | 100% (11/11) | 92% (11/12) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 48% (11/23) | 73% (8/11) | 25% (3/12) |
| Gól ve 2. poločase | 78% (18/23) | 100% (11/11) | 58% (7/12) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 57% (13/23) | 73% (8/11) | 42% (5/12) |
| Over 1,5 žluté karty | 91% (21/23) | 91% (10/11) | 92% (11/12) |
| Over 2,5 žluté karty | 74% (17/23) | 82% (9/11) | 67% (8/12) |
| Over 3,5 žluté karty | 65% (15/23) | 73% (8/11) | 58% (7/12) |
| Over 4,5 žluté karty | 65% (15/23) | 73% (8/11) | 58% (7/12) |
| Over 5,5 žluté karty | 26% (6/23) | 9% (1/11) | 42% (5/12) |
| Over 6,5 žluté karty | 9% (2/23) | 0% (0/11) | 17% (2/12) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/23) | 0% (0/11) | 0% (0/12) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 87% (20/23) | 91% (10/11) | 83% (10/12) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 74% (17/23) | 73% (8/11) | 75% (9/12) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 70% (16/23) | 73% (8/11) | 67% (8/12) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 61% (14/23) | 73% (8/11) | 50% (6/12) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 48% (11/23) | 55% (6/11) | 42% (5/12) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 39% (9/23) | 36% (4/11) | 42% (5/12) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 74% (17/23) | 73% (8/11) | 75% (9/12) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 65% (15/23) | 73% (8/11) | 58% (7/12) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 52% (12/23) | 55% (6/11) | 50% (6/12) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 30% (7/23) | 36% (4/11) | 25% (3/12) |
| Over 6,5 rohu | 96% (22/23) | 91% (10/11) | 100% (12/12) |
| Over 7,5 rohu | 96% (22/23) | 91% (10/11) | 100% (12/12) |
| Over 8,5 rohu | 87% (20/23) | 91% (10/11) | 83% (10/12) |
| Over 9,5 rohu | 83% (19/23) | 91% (10/11) | 75% (9/12) |
| Over 10,5 rohu | 70% (16/23) | 73% (8/11) | 67% (8/12) |
| Over 11,5 rohu | 61% (14/23) | 64% (7/11) | 58% (7/12) |
| Over 12,5 rohu | 43% (10/23) | 45% (5/11) | 42% (5/12) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peter Christiansen Úto | 22 | 1889 | 14 | 7 | 49 | 27 | 32 | 2 | 0 |
| Gianni Stensness Obr | 21 | 1845 | 4 | 0 | 23 | 11 | 23 | 4 | 0 |
| Zlatko Tripić Zál | 22 | 1762 | 6 | 19 | 27 | 13 | 18 | 7 | 0 |
| Kristoffer Askildsen Zál | 21 | 1699 | 5 | 1 | 28 | 9 | 22 | 7 | 1 |
| Henrik Heggheim Obr | 22 | 1685 | 6 | 3 | 17 | 11 | 39 | 4 | 0 |
| Simen Kvia-Egeskog Zál | 23 | 1565 | 9 | 3 | 18 | 13 | 13 | 2 | 0 |
| Kristoffer Haugen Obr | 17 | 1358 | 3 | 1 | 12 | 6 | 11 | 1 | 0 |
| Henrik Sælebakke Falchener Obr | 16 | 1290 | 2 | 1 | 10 | 3 | 15 | 2 | 0 |
| Joe Bell Zál | 17 | 1168 | 0 | 1 | 6 | 1 | 15 | 2 | 0 |
| Arild Østbø Bra | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Ľubomír Belko Bra | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tobias Moi Zál | 16 | 963 | 0 | 0 | 7 | 3 | 17 | 4 | 0 |
| Niklas Kemp Fuglestad Úto | 19 | 770 | 3 | 2 | 18 | 10 | 11 | 0 | 0 |
| Vetle Auklend Obr | 16 | 705 | 0 | 1 | 0 | 0 | 13 | 1 | 0 |
| Edvin Austbø Úto | 11 | 667 | 2 | 1 | 13 | 4 | 4 | 2 | 0 |
| Herman Johan Haugen Obr | 18 | 524 | 0 | 0 | 5 | 2 | 8 | 1 | 0 |
| Anders Baertelsen Obr | 11 | 513 | 0 | 0 | 6 | 3 | 6 | 1 | 0 |
| Sondre Flem Bjørshol Obr | 12 | 413 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | 2 | 0 |
| Henrik Bjørdal Zál | 5 | 337 | 2 | 2 | 8 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| Erik Botheim Úto | 5 | 323 | 2 | 1 | 18 | 8 | 11 | 1 | 0 |
| Ola Visted Zál | 12 | 261 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 |
| Jakob Segadal Hansen Zál | 11 | 219 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Jesper Daland Obr | 4 | 196 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| Ruben Alte Zál | 4 | 176 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Viljar Vevatne Obr | 5 | 126 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amin Cosic Úto | 3 | 97 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Romano Postema Úto | 5 | 88 | 0 | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Hilmir Rafn Mikaelsson Úto | 3 | 87 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Veton Berisha Úto | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fillip Voster Botnen Obr | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |