
Eliteserien · Norsko
Brann: forma a statistiky
Forma PPVPP
Dnes v 17:00: Valerenga vs Brann
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
2
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | V Valerenga | 3:1 | P |
| 10.09 | D Viking | 0:2 | P |
| 09.20 | D Bodo/Glimt | 2:1 | V |
| 09.13 | V Start | 2:0 | P |
| 09.05 | D Lillestrom | 1:2 | P |
| 08.30 | V Sandefjord | 0:0 | R |
| 08.16 | D Ham-Kam | 3:0 | V |
| 08.02 | D Rosenborg | 3:2 | V |
| 07.26 | D Valerenga | 2:3 | P |
| 07.18 | V Molde | 1:2 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 23 | 9 | 2 | 12 | 40:37 |
| Doma | 12 | 6 | 0 | 6 | 20:18 |
| Venku | 11 | 3 | 2 | 6 | 20:19 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 91% (21/23) | 92% (11/12) | 91% (10/11) |
| Over 2,5 gólu | 78% (18/23) | 83% (10/12) | 73% (8/11) |
| Over 3,5 gólu | 39% (9/23) | 25% (3/12) | 55% (6/11) |
| Oba týmy skórují | 74% (17/23) | 75% (9/12) | 73% (8/11) |
| Čisté konto | 13% (3/23) | 8% (1/12) | 18% (2/11) |
| Nedal gól | 17% (4/23) | 17% (2/12) | 18% (2/11) |
| Výhry | 39% (9/23) | 50% (6/12) | 27% (3/11) |
| Remízy | 9% (2/23) | 0% (0/12) | 18% (2/11) |
| Gól v 1. poločase | 91% (21/23) | 92% (11/12) | 91% (10/11) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 65% (15/23) | 58% (7/12) | 73% (8/11) |
| Gól ve 2. poločase | 78% (18/23) | 75% (9/12) | 82% (9/11) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 52% (12/23) | 42% (5/12) | 64% (7/11) |
| Over 1,5 žluté karty | 91% (21/23) | 100% (12/12) | 82% (9/11) |
| Over 2,5 žluté karty | 61% (14/23) | 50% (6/12) | 73% (8/11) |
| Over 3,5 žluté karty | 52% (12/23) | 42% (5/12) | 64% (7/11) |
| Over 4,5 žluté karty | 26% (6/23) | 17% (2/12) | 36% (4/11) |
| Over 5,5 žluté karty | 9% (2/23) | 8% (1/12) | 9% (1/11) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/23) | 0% (0/12) | 0% (0/11) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/23) | 0% (0/12) | 0% (0/11) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 74% (17/23) | 67% (8/12) | 82% (9/11) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 70% (16/23) | 58% (7/12) | 82% (9/11) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 52% (12/23) | 33% (4/12) | 73% (8/11) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 48% (11/23) | 25% (3/12) | 73% (8/11) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 39% (9/23) | 17% (2/12) | 64% (7/11) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 26% (6/23) | 0% (0/12) | 55% (6/11) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 65% (15/23) | 50% (6/12) | 82% (9/11) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 52% (12/23) | 33% (4/12) | 73% (8/11) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 43% (10/23) | 17% (2/12) | 73% (8/11) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 35% (8/23) | 17% (2/12) | 55% (6/11) |
| Over 6,5 rohu | 91% (21/23) | 83% (10/12) | 100% (11/11) |
| Over 7,5 rohu | 87% (20/23) | 75% (9/12) | 100% (11/11) |
| Over 8,5 rohu | 78% (18/23) | 75% (9/12) | 82% (9/11) |
| Over 9,5 rohu | 70% (16/23) | 67% (8/12) | 73% (8/11) |
| Over 10,5 rohu | 65% (15/23) | 67% (8/12) | 64% (7/11) |
| Over 11,5 rohu | 57% (13/23) | 58% (7/12) | 55% (6/11) |
| Over 12,5 rohu | 48% (11/23) | 50% (6/12) | 45% (5/11) |