
Eliteserien · Norsko
Kristiansund BK: forma a statistiky
Forma PPPPV
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
4
proher v řadě
6
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Aalesund | 1:4 | P |
| 10.10 | V Bodo/Glimt | 3:1 | P |
| 09.19 | D Rosenborg | 1:3 | P |
| 09.13 | V Viking | 8:1 | P |
| 09.06 | D Tromso | 2:0 | V |
| 08.30 | V Ham-Kam | 2:2 | R |
| 08.16 | V Fredrikstad | 1:0 | P |
| 08.09 | D Molde | 2:1 | V |
| 08.02 | V KFUM Oslo | 2:1 | P |
| 07.25 | D Start | 1:2 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 23 | 5 | 4 | 14 | 23:47 |
| Doma | 11 | 4 | 2 | 5 | 14:18 |
| Venku | 12 | 1 | 2 | 9 | 9:29 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 87% (20/23) | 91% (10/11) | 83% (10/12) |
| Over 2,5 gólu | 61% (14/23) | 64% (7/11) | 58% (7/12) |
| Over 3,5 gólu | 30% (7/23) | 27% (3/11) | 33% (4/12) |
| Oba týmy skórují | 61% (14/23) | 64% (7/11) | 58% (7/12) |
| Čisté konto | 13% (3/23) | 27% (3/11) | 0% (0/12) |
| Nedal gól | 30% (7/23) | 18% (2/11) | 42% (5/12) |
| Výhry | 22% (5/23) | 36% (4/11) | 8% (1/12) |
| Remízy | 17% (4/23) | 18% (2/11) | 17% (2/12) |
| Gól v 1. poločase | 74% (17/23) | 73% (8/11) | 75% (9/12) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 35% (8/23) | 45% (5/11) | 25% (3/12) |
| Gól ve 2. poločase | 87% (20/23) | 91% (10/11) | 83% (10/12) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 61% (14/23) | 64% (7/11) | 58% (7/12) |
| Over 1,5 žluté karty | 83% (19/23) | 91% (10/11) | 75% (9/12) |
| Over 2,5 žluté karty | 70% (16/23) | 91% (10/11) | 50% (6/12) |
| Over 3,5 žluté karty | 48% (11/23) | 73% (8/11) | 25% (3/12) |
| Over 4,5 žluté karty | 26% (6/23) | 36% (4/11) | 17% (2/12) |
| Over 5,5 žluté karty | 17% (4/23) | 27% (3/11) | 8% (1/12) |
| Over 6,5 žluté karty | 13% (3/23) | 18% (2/11) | 8% (1/12) |
| Over 7,5 žluté karty | 4% (1/23) | 0% (0/11) | 8% (1/12) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 91% (21/23) | 91% (10/11) | 92% (11/12) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 78% (18/23) | 73% (8/11) | 83% (10/12) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 65% (15/23) | 73% (8/11) | 58% (7/12) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 43% (10/23) | 36% (4/11) | 50% (6/12) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 35% (8/23) | 27% (3/11) | 42% (5/12) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 22% (5/23) | 9% (1/11) | 33% (4/12) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 83% (19/23) | 82% (9/11) | 83% (10/12) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 61% (14/23) | 73% (8/11) | 50% (6/12) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 48% (11/23) | 64% (7/11) | 33% (4/12) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 30% (7/23) | 27% (3/11) | 33% (4/12) |
| Over 6,5 rohu | 87% (20/23) | 91% (10/11) | 83% (10/12) |
| Over 7,5 rohu | 83% (19/23) | 82% (9/11) | 83% (10/12) |
| Over 8,5 rohu | 78% (18/23) | 73% (8/11) | 83% (10/12) |
| Over 9,5 rohu | 65% (15/23) | 64% (7/11) | 67% (8/12) |
| Over 10,5 rohu | 57% (13/23) | 55% (6/11) | 58% (7/12) |
| Over 11,5 rohu | 43% (10/23) | 45% (5/11) | 42% (5/12) |
| Over 12,5 rohu | 22% (5/23) | 18% (2/11) | 25% (3/12) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Julius Mar Juliusson Obr | 22 | 1903 | 0 | 0 | 6 | 2 | 24 | 5 | 1 |
| Dan Peter Ulvestad Obr | 21 | 1812 | 0 | 0 | 9 | 2 | 4 | 2 | 0 |
| Wilfred George Igor Zál | 22 | 1801 | 1 | 2 | 10 | 6 | 27 | 4 | 0 |
| Leander Alvheim Úto | 22 | 1736 | 11 | 0 | 42 | 23 | 32 | 3 | 0 |
| Heine Gikling Bruseth Zál | 20 | 1551 | 0 | 2 | 9 | 2 | 24 | 5 | 0 |
| Alexander Munksgaard Obr | 15 | 1317 | 0 | 2 | 4 | 2 | 14 | 0 | 0 |
| Sander Hestetun Kilen Zál | 16 | 1271 | 2 | 2 | 14 | 5 | 25 | 2 | 0 |
| Jesper Isaksen Zál | 19 | 1116 | 0 | 1 | 12 | 2 | 17 | 3 | 0 |
| Frederik Flex Obr | 18 | 1105 | 0 | 0 | 6 | 1 | 7 | 3 | 0 |
| Adrian Sæther Bra | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Adrian Kurd Rønning Úto | 23 | 1000 | 1 | 1 | 22 | 11 | 18 | 3 | 0 |
| Michael Lansing Bra | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Mustapha Isah Úto | 13 | 926 | 1 | 1 | 15 | 8 | 12 | 3 | 0 |
| Syver Skundberg Skeide Zál | 15 | 635 | 0 | 1 | 2 | 1 | 9 | 2 | 0 |
| Sander Svendsen Zál | 8 | 615 | 1 | 1 | 6 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| Haakon Haugen Obr | 15 | 595 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Tobias Hammer Svendsen Zál | 18 | 511 | 1 | 0 | 4 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| Niklas Odegard Zál | 9 | 458 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 3 | 0 |
| Marius Elvius Obr | 5 | 450 | 0 | 1 | 4 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| Max Normann Williamsen Obr | 11 | 358 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Gustav Christensen Úto | 6 | 322 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| David Tufekcic Zál | 6 | 312 | 2 | 0 | 7 | 4 | 5 | 2 | 0 |
| Zymer Bytyqi Úto | 5 | 308 | 0 | 2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Promise Meliga Úto | 8 | 220 | 1 | 0 | 6 | 2 | 7 | 1 | 0 |
| John Kitolano Obr | 4 | 186 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Hrannar Snær Magnússon Zál | 9 | 162 | 0 | 0 | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Anders Børset Obr | 4 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Nikolai Skuseth Obr | 3 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Promise Meliga Úto | 1 | 19 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 |