
HNL · Chorwacja
NK Osijek: forma i statystyki
Forma RPRZP
Aktualne serie
1
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | U HNK Gorica | 1:1 | R |
| 10.10 | U Istra 1961 | 1:3 | P |
| 09.19 | N NK Varazdin | 0:0 | R |
| 09.12 | U Dinamo Zagreb | 4:2 | Z |
| 09.05 | N HNK Rijeka | 4:1 | P |
| 08.30 | U NK Slaven Belupo | 3:0 | Z |
| 08.23 | N HNK Hajduk Split | 4:0 | P |
| 08.15 | U NK Lokomotiva Zagreb | 1:0 | Z |
| 08.08 | N Rudes | 1:6 | Z |
| 08.01 | N HNK Gorica | 0:2 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 5 | 2 | 3 | 19:15 |
| U siebie | 5 | 3 | 1 | 1 | 10:6 |
| Na wyjeździe | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 gola | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 3.5 gola | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Obie drużyny strzelą | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Czyste konto | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Nie strzelił gola | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Zwycięstwa | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Remisy | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Gol w 1. połowie | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Gol w 2. połowie | 80% (8/10) | 100% (5/5) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 40% (4/10) | 80% (4/5) | 0% (0/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 30% (3/10) | 60% (3/5) | 0% (0/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 30% (3/10) | 60% (3/5) | 0% (0/5) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marko Malenica Bra | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Luka Vrbančić Pom | 10 | 872 | 1 | 1 | 4 | 1 | 10 | 0 | 0 |
| Domagoj Bukvić Pom | 10 | 820 | 1 | 4 | 17 | 8 | 9 | 3 | 0 |
| Armando León Nap | 10 | 819 | 6 | 1 | 23 | 9 | 17 | 3 | 0 |
| Ivano Kolarik Obr | 8 | 643 | 0 | 0 | 4 | 0 | 9 | 1 | 0 |
| Luka Jelenić Obr | 8 | 630 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Marcel Heister Obr | 8 | 494 | 0 | 1 | 4 | 1 | 8 | 1 | 0 |
| Ivan Dolček Pom | 8 | 426 | 1 | 0 | 11 | 5 | 5 | 0 | 0 |
| Jona Ježić Pom | 7 | 420 | 2 | 0 | 7 | 4 | 10 | 2 | 0 |
| Šimun Mikolčić Pom | 9 | 418 | 1 | 0 | 10 | 5 | 10 | 2 | 0 |
| Roko Jurišić Obr | 5 | 405 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Nail Omerović Pom | 5 | 390 | 5 | 0 | 18 | 12 | 7 | 0 | 0 |
| Admir Ljatifi Nap | 8 | 369 | 0 | 2 | 10 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Senad Mustafic Obr | 5 | 349 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | 1 | 1 |
| Jay Kruiver Obr | 4 | 333 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 |
| Luka Tunjić Pom | 3 | 219 | 0 | 0 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Izak Ježić Obr | 3 | 212 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| David Kalem Obr | 4 | 183 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Emin Hasić Obr | 5 | 135 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Álejandro Cantero Pom | 3 | 128 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Arnel Jakupović Nap | 4 | 114 | 2 | 0 | 8 | 4 | 5 | 1 | 0 |
| Oleksandr Petrusenko Pom | 3 | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Luka Posavec Obr | 4 | 82 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Ivan Barić Nap | 3 | 77 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Balázs Bakti Pom | 4 | 65 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Balelo Nap | 3 | 63 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Niko Farkaš Pom | 3 | 51 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |