
Segunda División · Španělsko
Mallorca: forma a statistiky
Forma RVRPV
Aktuální série
3
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | V Eibar | 1:1 | R |
| 10.11 | D Las Palmas | 3:1 | V |
| 10.04 | V Girona | 0:0 | R |
| 09.27 | D Almeria | 0:1 | P |
| 09.19 | V Real Sociedad II | 0:1 | V |
| 09.13 | D Sabadell | 2:0 | V |
| 09.05 | V Eldense | 0:0 | R |
| 08.30 | D AD Ceuta FC | 3:0 | V |
| 08.24 | V Granada CF | 2:0 | P |
| 08.15 | D Valladolid | 2:0 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 5 | 3 | 2 | 12:5 |
| Doma | 5 | 4 | 0 | 1 | 10:2 |
| Venku | 5 | 1 | 3 | 1 | 2:3 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Over 2,5 gólu | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |
| Over 3,5 gólu | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Oba týmy skórují | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Čisté konto | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Nedal gól | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Výhry | 50% (5/10) | 80% (4/5) | 20% (1/5) |
| Remízy | 30% (3/10) | 0% (0/5) | 60% (3/5) |
| Gól v 1. poločase | 50% (5/10) | 80% (4/5) | 20% (1/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Gól ve 2. poločase | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Over 6,5 rohu | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Over 7,5 rohu | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Over 8,5 rohu | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 9,5 rohu | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Over 10,5 rohu | 30% (3/10) | 0% (0/5) | 60% (3/5) |
| Over 11,5 rohu | 30% (3/10) | 0% (0/5) | 60% (3/5) |
| Over 12,5 rohu | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |