
Segunda División · Španělsko
Eibar: forma a statistiky
Forma RPVVV
Aktuální série
1
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
10
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Mallorca | 1:1 | R |
| 10.12 | V Oviedo | 3:1 | P |
| 10.03 | V Albacete | 1:3 | V |
| 09.27 | D Las Palmas | 3:2 | V |
| 09.19 | V Eldense | 1:2 | V |
| 09.14 | V Celta de Vigo II | 0:4 | V |
| 09.06 | D Granada CF | 3:0 | V |
| 08.30 | V FC Andorra | 0:1 | V |
| 08.23 | D Valladolid | 1:0 | V |
| 08.16 | D Tenerife | 1:3 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 7 | 1 | 2 | 20:11 |
| Doma | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 |
| Venku | 5 | 4 | 0 | 1 | 11:5 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 gólu | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 gólu | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Oba týmy skórují | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Čisté konto | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Nedal gól | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Výhry | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Remízy | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Gól v 1. poločase | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Gól ve 2. poločase | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Over 6,5 rohu | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 7,5 rohu | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 8,5 rohu | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 9,5 rohu | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Over 10,5 rohu | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 11,5 rohu | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Over 12,5 rohu | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jon Mikel Magunagoitia Bra | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anaitz Arbilla Obr | 10 | 886 | 0 | 0 | 9 | 2 | 6 | 3 | 0 |
| Ander Madariaga Zál | 10 | 837 | 2 | 2 | 6 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| Aleix Garrido Zál | 10 | 806 | 1 | 1 | 4 | 1 | 10 | 0 | 0 |
| Juan Bernat Obr | 9 | 756 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Álvaro Rodríguez Obr | 9 | 693 | 2 | 1 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Unai Elgezabal Obr | 9 | 675 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 3 | 0 |
| Jon Guruzeta Zál | 10 | 632 | 3 | 2 | 12 | 9 | 9 | 3 | 0 |
| Malcom Ares Zál | 9 | 602 | 2 | 3 | 10 | 7 | 13 | 5 | 0 |
| Jon Bautista Úto | 10 | 593 | 1 | 1 | 24 | 8 | 12 | 1 | 0 |
| Jon Magunazelaia Zál | 8 | 532 | 2 | 1 | 4 | 3 | 10 | 0 | 1 |
| Iván Gil Zál | 9 | 477 | 4 | 1 | 10 | 7 | 6 | 0 | 0 |
| Javier Martón Úto | 10 | 334 | 1 | 2 | 10 | 5 | 5 | 1 | 0 |
| Markel Arana Obr | 5 | 251 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Sergio Cubero Obr | 5 | 236 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Pejiño Úto | 7 | 206 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Lucas Núñez Zál | 7 | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Sergio Álvarez Zál | 2 | 106 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Peru Nolaskoain Zál | 2 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Jair Amador Obr | 4 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Eric Pérez Úto | 1 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Elijah Gift Úto | 2 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |