
Segunda División · Španělsko
Burgos: forma a statistiky
Forma PPVVV
Dnes v 21:00: Burgos vs Sabadell
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
2
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.12 | D Granada CF | 0:1 | P |
| 10.03 | V Almeria | 2:1 | P |
| 09.27 | D Eldense | 1:0 | V |
| 09.20 | V Las Palmas | 1:2 | V |
| 09.11 | D AD Ceuta FC | 3:1 | V |
| 09.06 | V Oviedo | 0:0 | R |
| 08.31 | D Real Sociedad II | 2:2 | R |
| 08.23 | V Sporting Gijon | 1:0 | P |
| 08.16 | D Cordoba | 3:2 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:10 |
| Doma | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 |
| Venku | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Over 2,5 gólu | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Over 3,5 gólu | 33% (3/9) | 60% (3/5) | 0% (0/4) |
| Oba týmy skórují | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Čisté konto | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Nedal gól | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Výhry | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Remízy | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Gól v 1. poločase | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 33% (3/9) | 60% (3/5) | 0% (0/4) |
| Gól ve 2. poločase | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Over 6,5 rohu | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Over 7,5 rohu | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Over 8,5 rohu | 44% (4/9) | 20% (1/5) | 75% (3/4) |
| Over 9,5 rohu | 44% (4/9) | 20% (1/5) | 75% (3/4) |
| Over 10,5 rohu | 33% (3/9) | 0% (0/5) | 75% (3/4) |
| Over 11,5 rohu | 22% (2/9) | 0% (0/5) | 50% (2/4) |
| Over 12,5 rohu | 22% (2/9) | 0% (0/5) | 50% (2/4) |