
Segunda División · Španělsko
Cordoba: forma a statistiky
Forma VPVPV
Aktuální série
1
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
5
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.16 | V Leganes | 0:1 | V |
| 10.10 | V Eldense | 2:1 | P |
| 10.05 | D Tenerife | 3:2 | V |
| 09.27 | V Valladolid | 3:1 | P |
| 09.18 | V Albacete | 1:2 | V |
| 09.12 | D Almeria | 0:2 | P |
| 09.07 | V Sabadell | 3:2 | P |
| 08.30 | D Granada CF | 1:3 | P |
| 08.21 | D Girona | 2:1 | V |
| 08.16 | V Burgos | 3:2 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 4 | 0 | 6 | 15:20 |
| Doma | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 |
| Venku | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:12 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Over 2,5 gólu | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Over 3,5 gólu | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Oba týmy skórují | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Čisté konto | 10% (1/10) | 0% (0/4) | 17% (1/6) |
| Nedal gól | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Výhry | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
| Remízy | 0% (0/10) | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
| Gól v 1. poločase | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Gól ve 2. poločase | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Over 2,5 žluté karty | 90% (9/10) | 75% (3/4) | 100% (6/6) |
| Over 3,5 žluté karty | 90% (9/10) | 75% (3/4) | 100% (6/6) |
| Over 4,5 žluté karty | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Over 5,5 žluté karty | 60% (6/10) | 75% (3/4) | 50% (3/6) |
| Over 6,5 žluté karty | 40% (4/10) | 75% (3/4) | 17% (1/6) |
| Over 7,5 žluté karty | 30% (3/10) | 75% (3/4) | 0% (0/6) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Over 6,5 rohu | 90% (9/10) | 75% (3/4) | 100% (6/6) |
| Over 7,5 rohu | 60% (6/10) | 75% (3/4) | 50% (3/6) |
| Over 8,5 rohu | 50% (5/10) | 75% (3/4) | 33% (2/6) |
| Over 9,5 rohu | 30% (3/10) | 25% (1/4) | 33% (2/6) |
| Over 10,5 rohu | 20% (2/10) | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
| Over 11,5 rohu | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Over 12,5 rohu | 0% (0/10) | 0% (0/4) | 0% (0/6) |