
Segunda División · Španělsko
Eldense: forma a statistiky
Forma VVVPP
Dnes v 18:30: Valladolid vs Eldense
Aktuální série
3
bez porážky
3
výher v řadě
0
proher v řadě
3
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | V Valladolid | 2:3 | V |
| 10.10 | D Cordoba | 2:1 | V |
| 10.02 | D Oviedo | 4:1 | V |
| 09.27 | V Burgos | 1:0 | P |
| 09.19 | D Eibar | 1:2 | P |
| 09.13 | V Sporting Gijon | 0:1 | V |
| 09.05 | D Mallorca | 0:0 | R |
| 08.29 | V Leganes | 1:0 | P |
| 08.22 | D Cadiz | 2:2 | R |
| 08.17 | V Almeria | 3:0 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 4 | 2 | 4 | 13:13 |
| Doma | 5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 |
| Venku | 5 | 2 | 0 | 3 | 4:7 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Over 2,5 gólu | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Over 3,5 gólu | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Oba týmy skórují | 50% (5/10) | 80% (4/5) | 20% (1/5) |
| Čisté konto | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Nedal gól | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Výhry | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Remízy | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |
| Gól v 1. poločase | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Gól ve 2. poločase | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 50% (5/10) | 80% (4/5) | 20% (1/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 50% (5/10) | 80% (4/5) | 20% (1/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Over 6,5 rohu | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 7,5 rohu | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 8,5 rohu | 70% (7/10) | 100% (5/5) | 40% (2/5) |
| Over 9,5 rohu | 70% (7/10) | 100% (5/5) | 40% (2/5) |
| Over 10,5 rohu | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Over 11,5 rohu | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Over 12,5 rohu | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |