
Super League · Švýcarsko
FC Luzern: forma a statistiky
Forma PVPRV
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | V FC Lugano | 4:0 | P |
| 09.19 | D Grasshoppers | 5:1 | V |
| 09.13 | D FC Basel 1893 | 2:4 | P |
| 09.05 | V BSC Young Boys | 3:3 | R |
| 09.02 | D FC Vaduz | 2:1 | V |
| 08.29 | V Servette FC | 1:1 | R |
| 08.22 | D Lausanne | 1:0 | V |
| 08.09 | V FC St. Gallen | 2:2 | R |
| 08.02 | V FC Sion | 3:0 | P |
| 07.25 | D FC Thun | 1:3 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 3 | 3 | 4 | 17:22 |
| Doma | 5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 |
| Venku | 5 | 0 | 3 | 2 | 6:13 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 gólu | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 gólu | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Oba týmy skórují | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Čisté konto | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Nedal gól | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Výhry | 30% (3/10) | 60% (3/5) | 0% (0/5) |
| Remízy | 30% (3/10) | 0% (0/5) | 60% (3/5) |
| Gól v 1. poločase | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Gól ve 2. poločase | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 80% (8/10) | 100% (5/5) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |
| Over 6,5 rohu | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 7,5 rohu | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 8,5 rohu | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 9,5 rohu | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Over 10,5 rohu | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 11,5 rohu | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 12,5 rohu | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |