
Super League · Švýcarsko
Grasshoppers: forma a statistiky
Forma PPPVR
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
3
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | D BSC Young Boys | 0:2 | P |
| 09.19 | V FC Luzern | 5:1 | P |
| 09.15 | D FC Sion | 2:5 | P |
| 09.12 | V FC Thun | 0:1 | V |
| 09.05 | D FC Zurich | 2:2 | R |
| 09.02 | D FC St. Gallen | 2:0 | V |
| 08.30 | V FC Vaduz | 5:2 | P |
| 08.08 | V Servette FC | 2:1 | P |
| 08.02 | D FC Lugano | 1:4 | P |
| 07.25 | V Lausanne | 1:1 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 2 | 2 | 6 | 13:26 |
| Doma | 5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 |
| Venku | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 gólu | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 3,5 gólu | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Oba týmy skórují | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Čisté konto | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Nedal gól | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Výhry | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Remízy | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Gól v 1. poločase | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Gól ve 2. poločase | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 6,5 rohu | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 7,5 rohu | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 8,5 rohu | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Over 9,5 rohu | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Over 10,5 rohu | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Over 11,5 rohu | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Over 12,5 rohu | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |