
Super League · Švýcarsko
FC Vaduz: forma a statistiky
Forma VPPVP
Aktuální série
1
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
10
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | D FC Basel 1893 | 3:0 | V |
| 09.20 | D FC Thun | 1:2 | P |
| 09.13 | V FC Zurich | 2:1 | P |
| 09.05 | D Lausanne | 3:1 | V |
| 09.02 | V FC Luzern | 2:1 | P |
| 08.30 | D Grasshoppers | 5:2 | V |
| 08.23 | V BSC Young Boys | 4:2 | P |
| 08.09 | V FC Sion | 3:2 | P |
| 08.02 | D FC St. Gallen | 2:3 | P |
| 07.26 | V FC Lugano | 2:1 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 3 | 0 | 7 | 21:21 |
| Doma | 5 | 3 | 0 | 2 | 14:8 |
| Venku | 5 | 0 | 0 | 5 | 7:13 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 gólu | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 3,5 gólu | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Oba týmy skórují | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Čisté konto | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Nedal gól | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Výhry | 30% (3/10) | 60% (3/5) | 0% (0/5) |
| Remízy | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Gól v 1. poločase | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Gól ve 2. poločase | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 30% (3/10) | 60% (3/5) | 0% (0/5) |
| Over 6,5 rohu | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 7,5 rohu | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 8,5 rohu | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 9,5 rohu | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 10,5 rohu | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Over 11,5 rohu | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Over 12,5 rohu | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lutfi Dalipi Úto | 10 | 899 | 4 | 9 | 20 | 10 | 8 | 1 | 0 |
| Luca Mack Zál | 10 | 852 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| Nicolas Hasler Obr | 10 | 847 | 0 | 3 | 4 | 2 | 3 | 1 | 0 |
| Marcel Monsberger Úto | 10 | 844 | 6 | 1 | 29 | 11 | 23 | 2 | 0 |
| Liridon Berisha Obr | 9 | 816 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Julian Stark Zál | 10 | 811 | 2 | 1 | 6 | 4 | 8 | 2 | 0 |
| Denis Simani Obr | 9 | 793 | 0 | 0 | 5 | 0 | 11 | 4 | 0 |
| Juan Cabrera Zál | 10 | 780 | 4 | 0 | 23 | 12 | 13 | 3 | 0 |
| Leon Schaffran Bra | 8 | 718 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Miloš Cocić Zál | 10 | 596 | 3 | 1 | 9 | 4 | 6 | 1 | 0 |
| Dominik Schwizer Obr | 8 | 540 | 2 | 1 | 6 | 4 | 10 | 2 | 0 |
| Malik Sawadogo Obr | 7 | 367 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| Dejan Đokić Úto | 8 | 221 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 2 | 0 |
| Niklas Lang Obr | 6 | 197 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Benjamin Büchel Bra | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dejan Sorgić Úto | 3 | 118 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Mischa Beeli Obr | 6 | 95 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daniel Kasper Úto | 5 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Mattia Walker Zál | 8 | 89 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Mats Hammerich Zál | 5 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Mischa Eberhard Zál | 4 | 62 | 0 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 |