
Eliteserien · Norsko
Valerenga: forma a statistiky
Forma VPRPR
Dnes v 17:00: Valerenga vs Brann
Aktuální série
1
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
3
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | D Brann | 3:1 | V |
| 10.12 | V KFUM Oslo | 2:1 | P |
| 09.20 | D Fredrikstad | 1:1 | R |
| 09.12 | V Lillestrom | 2:0 | P |
| 09.06 | V Sarpsborg 08 FF | 2:2 | R |
| 08.30 | D Molde | 3:4 | P |
| 08.16 | V Aalesund | 5:5 | R |
| 08.08 | D Bodo/Glimt | 1:2 | P |
| 07.31 | D Ham-Kam | 0:3 | P |
| 07.26 | V Brann | 2:3 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 23 | 7 | 5 | 11 | 38:46 |
| Doma | 12 | 5 | 2 | 5 | 23:20 |
| Venku | 11 | 2 | 3 | 6 | 15:26 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 87% (20/23) | 83% (10/12) | 91% (10/11) |
| Over 2,5 gólu | 61% (14/23) | 67% (8/12) | 55% (6/11) |
| Over 3,5 gólu | 48% (11/23) | 50% (6/12) | 45% (5/11) |
| Oba týmy skórují | 61% (14/23) | 67% (8/12) | 55% (6/11) |
| Čisté konto | 9% (2/23) | 8% (1/12) | 9% (1/11) |
| Nedal gól | 30% (7/23) | 25% (3/12) | 36% (4/11) |
| Výhry | 30% (7/23) | 42% (5/12) | 18% (2/11) |
| Remízy | 22% (5/23) | 17% (2/12) | 27% (3/11) |
| Gól v 1. poločase | 87% (20/23) | 83% (10/12) | 91% (10/11) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 48% (11/23) | 42% (5/12) | 55% (6/11) |
| Gól ve 2. poločase | 78% (18/23) | 75% (9/12) | 82% (9/11) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 57% (13/23) | 67% (8/12) | 45% (5/11) |
| Over 1,5 žluté karty | 70% (16/23) | 58% (7/12) | 82% (9/11) |
| Over 2,5 žluté karty | 43% (10/23) | 42% (5/12) | 45% (5/11) |
| Over 3,5 žluté karty | 39% (9/23) | 42% (5/12) | 36% (4/11) |
| Over 4,5 žluté karty | 30% (7/23) | 33% (4/12) | 27% (3/11) |
| Over 5,5 žluté karty | 22% (5/23) | 25% (3/12) | 18% (2/11) |
| Over 6,5 žluté karty | 9% (2/23) | 17% (2/12) | 0% (0/11) |
| Over 7,5 žluté karty | 4% (1/23) | 8% (1/12) | 0% (0/11) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 87% (20/23) | 83% (10/12) | 91% (10/11) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 74% (17/23) | 67% (8/12) | 82% (9/11) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 57% (13/23) | 50% (6/12) | 64% (7/11) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 43% (10/23) | 33% (4/12) | 55% (6/11) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 26% (6/23) | 17% (2/12) | 36% (4/11) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 22% (5/23) | 8% (1/12) | 36% (4/11) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 52% (12/23) | 42% (5/12) | 64% (7/11) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 30% (7/23) | 17% (2/12) | 45% (5/11) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 17% (4/23) | 8% (1/12) | 27% (3/11) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 17% (4/23) | 8% (1/12) | 27% (3/11) |
| Over 6,5 rohu | 96% (22/23) | 92% (11/12) | 100% (11/11) |
| Over 7,5 rohu | 78% (18/23) | 75% (9/12) | 82% (9/11) |
| Over 8,5 rohu | 78% (18/23) | 75% (9/12) | 82% (9/11) |
| Over 9,5 rohu | 74% (17/23) | 75% (9/12) | 73% (8/11) |
| Over 10,5 rohu | 74% (17/23) | 75% (9/12) | 73% (8/11) |
| Over 11,5 rohu | 65% (15/23) | 67% (8/12) | 64% (7/11) |
| Over 12,5 rohu | 52% (12/23) | 58% (7/12) | 45% (5/11) |