
HNL · Chorwacja
HNK Rijeka: forma i statystyki
Forma ZPZRZ
Aktualne serie
1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
5
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.16 | N Rudes | 1:2 | Z |
| 10.11 | N NK Slaven Belupo | 4:1 | P |
| 09.20 | U HNK Hajduk Split | 3:0 | Z |
| 09.12 | N NK Lokomotiva Zagreb | 1:1 | R |
| 09.05 | U NK Osijek | 4:1 | Z |
| 08.31 | N HNK Gorica | 0:0 | R |
| 08.23 | U Istra 1961 | 3:2 | Z |
| 08.16 | N NK Varazdin | 2:0 | P |
| 08.02 | U Rudes | 2:1 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 9 | 5 | 2 | 2 | 16:12 |
| U siebie | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:4 |
| Na wyjeździe | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:8 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 gola | 67% (6/9) | 100% (4/4) | 40% (2/5) |
| Over 3.5 gola | 33% (3/9) | 50% (2/4) | 20% (1/5) |
| Obie drużyny strzelą | 67% (6/9) | 75% (3/4) | 60% (3/5) |
| Czyste konto | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Nie strzelił gola | 22% (2/9) | 0% (0/4) | 40% (2/5) |
| Zwycięstwa | 56% (5/9) | 100% (4/4) | 20% (1/5) |
| Remisy | 22% (2/9) | 0% (0/4) | 40% (2/5) |
| Gol w 1. połowie | 78% (7/9) | 100% (4/4) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 56% (5/9) | 75% (3/4) | 40% (2/5) |
| Gol w 2. połowie | 78% (7/9) | 100% (4/4) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 67% (6/9) | 50% (2/4) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 25% (1/4) | 0% (0/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/9) | 0% (0/4) | 0% (0/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/9) | 0% (0/4) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 67% (6/9) | 50% (2/4) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 78% (7/9) | 100% (4/4) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 67% (6/9) | 50% (2/4) | 80% (4/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 67% (6/9) | 50% (2/4) | 80% (4/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ante Majstorović Obr | 9 | 810 | 0 | 0 | 7 | 2 | 10 | 1 | 0 |
| Tiago Dantas Pom | 9 | 733 | 3 | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 0 |
| Toni Fruk Pom | 9 | 653 | 3 | 4 | 29 | 10 | 5 | 0 | 0 |
| Ante Oreč Obr | 8 | 653 | 0 | 0 | 3 | 2 | 14 | 0 | 0 |
| Branko Pavić Pom | 8 | 649 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 2 | 0 |
| Justas Lasickas Obr | 8 | 647 | 1 | 1 | 3 | 1 | 11 | 2 | 0 |
| Anel Husić Obr | 7 | 612 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Daniel Adu-Adjei Nap | 9 | 588 | 4 | 3 | 13 | 10 | 8 | 1 | 0 |
| Igor Vekić Bra | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Samuele Vignato Pom | 7 | 535 | 3 | 1 | 9 | 7 | 2 | 0 | 0 |
| Ivan Ćubelić Pom | 9 | 462 | 0 | 0 | 7 | 2 | 11 | 2 | 0 |
| Niko Janković Pom | 8 | 404 | 0 | 0 | 14 | 4 | 6 | 1 | 0 |
| Mladen Devetak Obr | 7 | 322 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Alfonso Barco Pom | 6 | 294 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Aleksa Todorović Bra | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jakov Puljić Nap | 6 | 247 | 1 | 0 | 6 | 3 | 4 | 2 | 0 |
| Amer Gojak Pom | 8 | 179 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Gabriel Rukavina Nap | 2 | 130 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Moreno Živković Obr | 1 | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Yusuf Kabadayi Nap | 2 | 48 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Mohammad Mohebi Pom | 3 | 40 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Ante Matej Jurić Nap | 3 | 35 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Goran Grulović Nap | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N. Bodetić Obr | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |