
HNL · Chorwacja
NK Varazdin: forma i statystyki
Forma PZRRR
Dziś o 15:00: HNK Hajduk Split vs NK Varazdin
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | N HNK Hajduk Split | 1:0 | P |
| 10.11 | N NK Lokomotiva Zagreb | 0:1 | Z |
| 09.19 | U NK Osijek | 0:0 | R |
| 09.14 | N HNK Gorica | 2:2 | R |
| 09.04 | U Istra 1961 | 0:0 | R |
| 08.29 | U Rudes | 2:0 | Z |
| 08.22 | N Dinamo Zagreb | 3:1 | P |
| 08.16 | U HNK Rijeka | 2:0 | Z |
| 08.09 | N NK Slaven Belupo | 1:4 | Z |
| 08.02 | U HNK Hajduk Split | 2:1 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 5 | 3 | 2 | 14:8 |
| U siebie | 5 | 3 | 2 | 0 | 6:1 |
| Na wyjeździe | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:7 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 2.5 gola | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Over 3.5 gola | 30% (3/10) | 0% (0/5) | 60% (3/5) |
| Obie drużyny strzelą | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Czyste konto | 50% (5/10) | 80% (4/5) | 20% (1/5) |
| Nie strzelił gola | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Zwycięstwa | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Remisy | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Gol w 1. połowie | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Gol w 2. połowie | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 70% (7/10) | 100% (5/5) | 40% (2/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Josip Silić Bra | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ivan Canjuga Pom | 10 | 873 | 3 | 2 | 13 | 5 | 11 | 1 | 0 |
| Luka Mamić Pom | 10 | 866 | 4 | 0 | 21 | 9 | 8 | 0 | 0 |
| Mario Mladenovski Obr | 10 | 849 | 2 | 0 | 5 | 3 | 8 | 0 | 0 |
| Novak Tepšić Obr | 10 | 789 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| Frane Maglica Obr | 9 | 773 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 3 | 0 |
| Aleksa Latković Pom | 10 | 765 | 2 | 1 | 19 | 7 | 13 | 2 | 0 |
| Mario Marina Pom | 9 | 692 | 0 | 0 | 4 | 1 | 22 | 2 | 0 |
| Iuri Tavares Pom | 9 | 680 | 0 | 1 | 8 | 2 | 8 | 0 | 0 |
| Gregor Sikošek Obr | 9 | 664 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | 3 | 0 |
| Ivan Mamut Nap | 5 | 404 | 2 | 2 | 9 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| Tomislav Duvnjak Pom | 10 | 242 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| Elvir Duraković Obr | 5 | 211 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Stipe Jurić Nap | 4 | 197 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Luka Škaričić Obr | 7 | 170 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Emma Uchegbu Nap | 7 | 153 | 0 | 0 | 7 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| P. Bočkaj Pom | 2 | 134 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Matej Vuk Nap | 5 | 128 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Luka Posinković Obr | 3 | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Ivan Posavec Pom | 4 | 105 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Roberto Punčec Obr | 2 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| David Puclin Pom | 3 | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Valentin Akrap Nap | 2 | 50 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Sven Lesjak Obr | 2 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |