PropsyTypera
Chorwacja

HNL: Faule w meczu Over 22.5

Propozycje dnia →

Faule w meczu Over 22.5: drużyny w lidze HNL

M to liczba meczów. Tabele są posortowane według udziału meczów, w których statystyka się zdarzyła.

Razem

DrużynaMO22.5%U22.5%
NK Osijek1010100%00%
NK Lokomotiva Zagreb10990%110%
NK Varazdin10990%110%
HNK Gorica10880%220%
HNK Hajduk Split10880%220%
Dinamo Zagreb9778%222%
Rudes10770%330%
Istra 196110660%440%
NK Slaven Belupo10660%440%
HNK Rijeka9444%556%