
HNL · Chorwacja
NK Slaven Belupo: forma i statystyki
Forma PZRPZ
Dziś o 18:00: NK Slaven Belupo vs Dinamo Zagreb
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
3
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | U Dinamo Zagreb | 1:5 | P |
| 10.11 | U HNK Rijeka | 4:1 | Z |
| 09.18 | N Rudes | 2:2 | R |
| 09.13 | N HNK Hajduk Split | 1:0 | P |
| 09.06 | U NK Lokomotiva Zagreb | 2:1 | Z |
| 08.30 | N NK Osijek | 3:0 | P |
| 08.22 | U HNK Gorica | 2:0 | Z |
| 08.15 | N Istra 1961 | 3:0 | P |
| 08.09 | U NK Varazdin | 1:4 | P |
| 07.31 | N Dinamo Zagreb | 2:0 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 3 | 1 | 6 | 12:22 |
| U siebie | 5 | 3 | 0 | 2 | 10:11 |
| Na wyjeździe | 5 | 0 | 1 | 4 | 2:11 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 gola | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 3.5 gola | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Obie drużyny strzelą | 50% (5/10) | 80% (4/5) | 20% (1/5) |
| Czyste konto | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Nie strzelił gola | 40% (4/10) | 0% (0/5) | 80% (4/5) |
| Zwycięstwa | 30% (3/10) | 60% (3/5) | 0% (0/5) |
| Remisy | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Gol w 1. połowie | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Gol w 2. połowie | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 50% (5/10) | 80% (4/5) | 20% (1/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dominik Kovačić Obr | 10 | 856 | 1 | 0 | 3 | 1 | 10 | 2 | 0 |
| Josip Mitrović Pom | 10 | 842 | 1 | 2 | 15 | 8 | 4 | 0 | 0 |
| Ilija Nestorovski Nap | 10 | 744 | 7 | 0 | 22 | 9 | 14 | 2 | 0 |
| Adetunji Rasaq Adeshina Pom | 10 | 639 | 0 | 0 | 2 | 1 | 12 | 3 | 0 |
| Karlo Sentić Bra | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Filip Krušelj Obr | 7 | 630 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Marko Dabro Nap | 9 | 560 | 0 | 3 | 17 | 9 | 9 | 1 | 0 |
| Lovro Banovec Pom | 8 | 542 | 1 | 1 | 13 | 4 | 14 | 0 | 0 |
| Ljuban Crepulja Pom | 8 | 461 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 |
| Ivan Cvetko Obr | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| Leon Bošnjak Pom | 10 | 446 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| David Bosak Pom | 8 | 411 | 0 | 1 | 3 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| Filip Mažar Pom | 5 | 388 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 |
| Karlo Išasegi Obr | 6 | 350 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Itsuki Urata Obr | 4 | 344 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Tomislav Božić Obr | 6 | 302 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Alen Grgić Nap | 6 | 291 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Ivan Čović Bra | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jon Mersinaj Obr | 4 | 244 | 2 | 0 | 6 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| Antonio Jakir Obr | 2 | 135 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Arnór Gauti Jónsson Pom | 5 | 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Lovro Loncaric | 2 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Losika Ratshukudu Nap | 3 | 41 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| L. Zahora Nap | 2 | 31 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Filip Kutleša Obr | 2 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| Marko Petrović Obr | 1 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patrik Marić Nap | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| V. Papac Nap | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |