PropsyTypera
Chorwacja

HNL: Zwycięstwa

Propozycje dnia →

Zwycięstwa: drużyny w lidze HNL

M to liczba meczów. Tabele są posortowane według udziału meczów, w których statystyka się zdarzyła.

Razem

DrużynaMZ%R+P%
HNK Hajduk Split10770%330%
Dinamo Zagreb9667%333%
HNK Rijeka9556%444%
NK Osijek10550%550%
NK Varazdin10550%550%
Istra 196110330%770%
NK Lokomotiva Zagreb10330%770%
NK Slaven Belupo10330%770%
Rudes10220%880%
HNK Gorica10110%990%