
HNL · Chorwacja
HNK Hajduk Split: forma i statystyki
Forma ZZPZZ
Dziś o 15:00: HNK Hajduk Split vs NK Varazdin
Aktualne serie
2
bez porażki
2
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | U NK Varazdin | 1:0 | Z |
| 10.10 | U Dinamo Zagreb | 2:1 | Z |
| 09.20 | N HNK Rijeka | 3:0 | P |
| 09.13 | U NK Slaven Belupo | 1:0 | Z |
| 09.06 | N Rudes | 0:4 | Z |
| 08.31 | U NK Lokomotiva Zagreb | 2:0 | Z |
| 08.23 | U NK Osijek | 4:0 | Z |
| 08.16 | N HNK Gorica | 1:2 | Z |
| 08.09 | U Istra 1961 | 2:2 | R |
| 08.02 | N NK Varazdin | 2:1 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 7 | 1 | 2 | 19:9 |
| U siebie | 6 | 5 | 1 | 0 | 12:3 |
| Na wyjeździe | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 80% (8/10) | 67% (4/6) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 gola | 70% (7/10) | 50% (3/6) | 100% (4/4) |
| Over 3.5 gola | 30% (3/10) | 33% (2/6) | 25% (1/4) |
| Obie drużyny strzelą | 40% (4/10) | 33% (2/6) | 50% (2/4) |
| Czyste konto | 50% (5/10) | 67% (4/6) | 25% (1/4) |
| Nie strzelił gola | 10% (1/10) | 0% (0/6) | 25% (1/4) |
| Zwycięstwa | 70% (7/10) | 83% (5/6) | 50% (2/4) |
| Remisy | 10% (1/10) | 17% (1/6) | 0% (0/4) |
| Gol w 1. połowie | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 40% (4/10) | 33% (2/6) | 50% (2/4) |
| Gol w 2. połowie | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 50% (5/10) | 33% (2/6) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 90% (9/10) | 100% (6/6) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 20% (2/10) | 17% (1/6) | 25% (1/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 20% (2/10) | 17% (1/6) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 10% (1/10) | 17% (1/6) | 0% (0/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/10) | 0% (0/6) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 70% (7/10) | 83% (5/6) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 70% (7/10) | 83% (5/6) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 60% (6/10) | 67% (4/6) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 80% (8/10) | 100% (6/6) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 70% (7/10) | 83% (5/6) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 70% (7/10) | 83% (5/6) | 50% (2/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 67% (4/6) | 75% (3/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 40% (4/10) | 50% (3/6) | 25% (1/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 20% (2/10) | 17% (1/6) | 25% (1/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 10% (1/10) | 17% (1/6) | 0% (0/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 10% (1/10) | 17% (1/6) | 0% (0/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 0% (0/10) | 0% (0/6) | 0% (0/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 0% (0/10) | 0% (0/6) | 0% (0/4) |