PropsyTypera
Super League · Szwajcaria

FC Basel 1893: forma i statystyki

Forma PPZPP

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
2
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.11N FC Vaduz3:0P
09.20U FC St. Gallen1:3P
09.13N FC Luzern2:4Z
09.06U FC Lugano1:3P
09.03U FC Sion1:2P
08.29N BSC Young Boys3:3R
08.22N FC Zurich1:2Z
08.09U FC Thun4:2Z
08.01U Lausanne0:1P
07.25N Servette FC0:1Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem1041517:20
U siebie51047:11
Na wyjeździe531110:9

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola80% (8/10)80% (4/5)80% (4/5)
Over 2.5 gola80% (8/10)80% (4/5)80% (4/5)
Over 3.5 gola50% (5/10)60% (3/5)40% (2/5)
Obie drużyny strzelą70% (7/10)80% (4/5)60% (3/5)
Czyste konto10% (1/10)0% (0/5)20% (1/5)
Nie strzelił gola20% (2/10)20% (1/5)20% (1/5)
Zwycięstwa40% (4/10)20% (1/5)60% (3/5)
Remisy10% (1/10)0% (0/5)20% (1/5)
Gol w 1. połowie70% (7/10)60% (3/5)80% (4/5)
Over 1.5 w 1. połowie50% (5/10)40% (2/5)60% (3/5)
Gol w 2. połowie100% (10/10)100% (5/5)100% (5/5)
Over 1.5 w 2. połowie60% (6/10)80% (4/5)40% (2/5)
Over 1.5 żółtej kartki90% (9/10)100% (5/5)80% (4/5)
Over 2.5 żółtej kartki90% (9/10)100% (5/5)80% (4/5)
Over 3.5 żółtej kartki80% (8/10)100% (5/5)60% (3/5)
Over 4.5 żółtej kartki60% (6/10)80% (4/5)40% (2/5)
Over 5.5 żółtej kartki30% (3/10)40% (2/5)20% (1/5)
Over 6.5 żółtej kartki20% (2/10)20% (1/5)20% (1/5)
Over 7.5 żółtej kartki10% (1/10)0% (0/5)20% (1/5)
Faule drużyny Over 8.590% (9/10)100% (5/5)80% (4/5)
Faule drużyny Over 9.580% (8/10)100% (5/5)60% (3/5)
Faule drużyny Over 10.570% (7/10)80% (4/5)60% (3/5)
Faule drużyny Over 11.570% (7/10)80% (4/5)60% (3/5)
Faule drużyny Over 12.560% (6/10)60% (3/5)60% (3/5)
Faule drużyny Over 13.540% (4/10)20% (1/5)60% (3/5)
Faule w meczu Over 20.5100% (10/10)100% (5/5)100% (5/5)
Faule w meczu Over 22.590% (9/10)100% (5/5)80% (4/5)
Faule w meczu Over 24.590% (9/10)100% (5/5)80% (4/5)
Faule w meczu Over 26.560% (6/10)60% (3/5)60% (3/5)
Over 6.5 rzutu rożnego80% (8/10)80% (4/5)80% (4/5)
Over 7.5 rzutu rożnego80% (8/10)80% (4/5)80% (4/5)
Over 8.5 rzutu rożnego70% (7/10)60% (3/5)80% (4/5)
Over 9.5 rzutu rożnego60% (6/10)60% (3/5)60% (3/5)
Over 10.5 rzutu rożnego50% (5/10)60% (3/5)40% (2/5)
Over 11.5 rzutu rożnego30% (3/10)20% (1/5)40% (2/5)
Over 12.5 rzutu rożnego10% (1/10)0% (0/5)20% (1/5)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Flavius Daniliuc Obr109100192500
Žan Celar Nap108616117101800
Keigo Tsunemoto Obr108300011500
Akpe Victory Obr1082511411030
Metinho Pom974811211220
Mirko Salvi Bra86850000000
Kazeem Olaigbe Nap1065324731120
Xherdan Shaqiri Pom1063131114830
Bećir Omeragić Pom75450022610
Asane Sow Nap648634147400
Philip Otele Pom946610122500
Moussa Cissé Obr84490020631
Ludwig Thorell Pom104160000920
Jonas Harder Pom72560030510
Jonas Omlin Bra32250000000
Nicolas Vouilloz Obr41870000200
Clément Michelin Obr31830000210
Leo Leroy Pom31680100210
Aaron Malouda Nap61240032000
Coleen Louis Obr1740000300
Giacomo Koloto Nap6710010500
Kevin Rüegg Obr1610000110
Albian Ajeti Nap2410010500